ЗНО з історії України: на Миколаївщині зареєструвалися понад вісім тисяч абітурієнтів

ЗНО з історії України: на Миколаївщині зареєструвалися понад вісім тисяч абітурієнтів

ЗНО з історії України: на Миколаївщині зареєструвалися понад вісім тисяч абітурієнтів Фото — Василя Філімона

На Миколаївщині триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Четвертого червня абітурієнти складають ЗНО з історії України. Усього в області на тестування з цього предмету зареєструвалися понад вісім тисяч абітурієнтів.

У Миколаївській області працює 31 пункт тестування, а в обласному центрі таких пунктів 17. Один з пунктів тестування розташовується на базі Миколаївської школи № 36.

ЗНО з історії України: на тестування зареєструвалися понад дев’ять тисяч абітурієнтівФото — Василя Філімона

Проведення тесту розпочалося об 11:00. На вході учасникам вимірювали температуру та перевіряли наявність усіх документів.

ЗНО з історії України: на тестування зареєструвалися понад дев’ять тисяч абітурієнтівФото — Тетяни Макушевої

На тестування з історії України зареєстровано 8390 абітурієнтів. За словами уповноваженої особи українського центру оцінювання якості освіти Людмили Трубнікової, у 2021 році явка на ЗНО не краща, ніж в попередні роки.

Читайте також: "ЗНО на Миколаївщині: на тестування з української мови та літератури прийшли 86% зареєстрованих"
ЗНО з історії України: на тестування зареєструвалися понад дев’ять тисяч абітурієнтівФото — Василя Філімона

"Це пов’язано з тим, що обов’язкову ДПА було скасовувано, буквально напередодні проведення основної сесії ЗНО і тому явка на такі предмети як математика рівня стандарту, українська мова була дуже низькою", — говорить Людмила Трубнікова. Явка учасників у Миколаївській області на тестування з Історії України склала 65%.

ЗНО з історії України: на тестування зареєструвалися понад дев’ять тисяч абітурієнтівФото — Василя Філімона

Школа №36 є єдиним в Миколаєві пунктом тестування, у якому приймають дітей з інвалідністю. ЗНО з історію тут складають шість таких учнів, говорить директорка школи, відповідальна за пункт тестування Наталія Гриньків.

"Школа пристосована, як ви могли побачити, що створені комфортні умови, що є пандуси, є ліфт і тому ніяких перешкод для людей з особливими потребами немає. Щодо написання роботи, то в першій аудиторії за рекомендаціями у них продовжений час на 30 хвилин", — розповіла директорка.

ЗНО з історії України: на Миколаївщині зареєструвалися понад вісім тисяч абітурієнтівФото — Василя Філімона

"Щодо людей, учасників ЗНО з особливими освітніми потребами, загалом в Миколаївській області таких осіб зареєстровано на всі сесії, на всі предмети тестування – 21 особа", — говорить директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2021 році складався з 60-ти завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Що відомо

  • Наказом Міністерства освіти і науки України від 24 березня 2020 року №945 урегулювало проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів.
  • У 2021 році ЗНО розпочалося 21 травня тестуванням з хімії. Основна сесія ЗНО завершується 15 червня випробуванням з географії.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди