Закарпатські підприємці мітингували в Ужгороді

Закарпатські підприємці мітингували в Ужгороді

Закарпатські підприємці мітингували в Ужгороді

«Проти податкового терору та знищення малого бізнесу» - з такими плакатами учасники акції зібралися на площі Театральній. Світлана Німеровська займається роздрібною торгівлею в Ужгороді. Каже: вимагають спрощену систему оподаткування та зменшення штрафів для підприємців.

СВІТЛАНА НІМЕРОВСЬКА

УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ

Прийшла на мирну акцію, бо мені треба прогодувати дітей. І я чесно кажучи не в змозі найняти бухгалтера, не в змозі найняти айтішника. Тому що з жовтня місяця нам хочуть нам ввезти касові апарати, щоб я могла це все внезти, мені потрібно бути компетентною. Я в цьому не компетентна.

Владислав Орлов – підприємець із двадцятирічним досвідом. Займається продажем оптики. Розповідає, чому прийшов на мітинг.

ВЛАДИСЛАВ ОРЛОВ

УЧАСНИК АКЦІЇ

Спрощена система оподаткування обліку та звітності. Власне, облік та звітність – це є найголовнішою проблемою для мікро-підприємців. Тому що людина без навичок бухгалтерських, економічних, юридичних просто фактично не в змозі реалізувати виконання цих норм законодавства.

Учасники акції вимагають скасувати законопроєкти про запровадження касових апаратів у малому бізнесі. За словами організаторки мітингу Марії Каганець, підприємці підготували звернення до президента України Володимира Зеленського.

МАРІЯ КАГАНЕЦЬ

ОРГАНІЗАТОРКА АКЦІЇ

Писати звернення до Президента. Щоб допоміг нам, щоб дослухався до нас. І зберіг цю спрощену систему оподаткування. Щоб дали нам оці канікули для спрощених підприємців. Щоб нас не ходили різні служби не доставали. Ми просимо скасування 129-го закону, 128-го. Ми просимо дослухатися до нас.

Нагадаю, два законопроєкти Верховна рада ухвалила 20-го вересня. Згідно з документами, усі підприємці мають встановити касові апарати та надсилати в податкову чеки через інтернет впродовж 36-ти годин. Якщо більше, то підприємця штрафуватимуть на щонайменше 850 гривень. Мітинги проти цих законопроєктів у понеділок організували у обласних центрах та столиці біля Офісу президента. У Києві до учасників акції ніхто не вийшов. Представники малого бізнесу планують організувати ще один всеукраїнський мітинг – 19 лютого.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди