Результати півфіналів Євро U21: хто пройшов до фіналу

Результати півфіналів Євро U21: хто пройшов до фіналу AP Images

Відомі обидва фіналісти.

Чвертьфінальна стадія плей-оф чемпіонату Європи U21 з футболу видалася вкрай драматичною та багатою на події: три овертайми, одна серія пенальті та маса голів на останніх хвилинах.

За результатами 1/4 фіналу було сформовано дві півфінальні пари: Іспанія - Португалія та Нідерланди - Німеччина. Що цікаво, німці та нідерландці не вперше зустрічалися на турнірі: грали між собою у груповому етапі (1:1).

У півфіналах Євро U21 обійшлося без овертаймів: в обох матчах вистачило 90 хвилин для того, аби визначити переможця.

Дивитися фінал Євро U21 - тут

Фінальний матч Євро U21 відбудеться в неділю, 6 червня, о 22:00 за київським часом. Пряма трансляція - на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший.

В останніх двох фіналах молодіжного Євро між собою зустрічалися Німеччина та Іспанія, у 2021 році такий фінал міг трапитися втретє поспіль. Однак лише одна з двох цих збірних вийшла до матчу за чемпіонство.

Іспанія, попри домінування у грі з Португалією, пропустила єдиний гол на 80-й хвилині матчу: автоголом відзначився Хорхе Куенка (зрізав м'яч у свої ворота).

• Відео автоголу Куенки

А от Німеччина ще у першій 10-хвилинці матчу проти Нідерландів створила собі комфортну перевагу (2:0), дубль на рахунку Флоріана Віртца. До кінця матчу Нідерланди відіграли один гол, але не більше - 2:1 за Німеччиною.

Євро U21: півфінали. Результати

• Іспанія - Португалія 0:1
  • Німеччина - Нідерланди 2:1

Як пройшли Німеччина та Португалія шлях до фіналу

• Португалія: 9 очок в груповому етапі (усі перемоги), чвертьфінал: 5:3 в овертаймі над Італією, півфінал: 1:0 над Іспанією
  • Німеччина: 5 очок в груповому етапі, чвертьфінал: 3:2 за пенальті над Данією, півфінал: 2:1 над Нідерландами
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол