Визначилися усі півфіналісти чемпіонату світу з хокею: результати 1/4 фіналу

Визначилися усі півфіналісти чемпіонату світу з хокею: результати 1/4 фіналу AP Images

У півфінали пройшли учасники однієї групи.

За підсумками групового етапу усі збірні-учасники, що продовжували виступи на чемпіонаті світу з хокею, отримали один день перерви, а уже на наступний - зіграли чвертьфінальні поєдинки.

Для визначення переможця у двох матчах вистачило основного часу, ще в одному - овертайму, а найдраматичнішим стало протистояння Швейцарії та Німеччини, де команди дійшли до серії булітів.

Пари чвертьфіналів були сформовані за результатами групового етапу, між собою грали суперники з протилежних груп. Та вийшло так, що у всіх чотирьох матчах перемогли команди групи B - жодна збірна з групи A не пройшла до півфіналу.

Вилетіла також команда ОКРОлімпійський комітет Росії, програвши в овертаймі Канаді, яка на чемпіонаті світу виступає резервним складом. Канада програвала до середини третього періоду, але змогла зрівняти рахунок, а в овертаймі дотисла суперника.

Мінімальну перемогу також здобули чинні чемпіони, збірна Фінляндії, над Чехією (1:0), німці у булітах переграли швейцарців, а США в основний час розбила Словаччину.

Для Німеччини - це другий в історії вихід у півфінал чемпіонатів світу з хокею.

Чемпіонат світу з хокею. 1/4 фіналу. Результати та відео

• ОКР - Канада 1:2 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 0:1 ОТ)
  • США - Словаччина 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
  • Швейцарія - Німеччина 2:3 буліти (1:0, 1:1, 0:1, 0:0 ОТ, 1:2 СБ)
  • Фінляндія - Чехія 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

• Півфінальні пари: США - Канада, Фінляндія - Німеччина.
  • Обидва півфінали відбудуться в суботу, 5 червня. Переможці - вийдуть у фінал, збірні, що програють, гратимуть за третє місце.
  • Чинними чемпіонами світу є збірна Фінляндії.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол