У Тернополі визначили переможців Всеукраїнського турніру з тенісу

У Тернополі визначили переможців Всеукраїнського турніру з тенісу Суспільне Тернопіль

Переможців Всеукраїнського турніру з тенісу визначили в Тернополі. Про це розповів головний суддя змагань Анатолій Стасюк.

За його словами, в одиничному розряді переміг Ярослав Ткачов із Харкова. Хлопець каже, до цього турніру не готувався, бо вирішив поїхати на змагання в останній день реєстрації:

"Півфінал відбувся у трьох сетах. Перший програв 3-6, потім виграв 6-3, 6-1, а фінал виграв 7-6,6-4. На тайм-брейку 10-8. Суперники були сильні".

Серед дівчат в одиничному розряді перемогла 10-річна Єлизавета Довгопол із міста Суми. Дівчина каже, тенісом займається 6 років:

"У мене грала вся сім’я в теніс: старший брат, ще один грав, але зараз не грає. І мама з татом раніше грали. З тенісу у мене медалей приблизно 40, а кубків – 20. Грамот теж напевно 40".

Переможці змагань отримають нову кваліфікацію. Їх нагородили кубками, грамотами, кепками та футболками, розповів головний суддя змагань Анатолій Стасюк. За його словами, такий турнір у Тернополі відбувається вдруге. Цьогоріч на нього зареєструвалися майже півсотні тенісистів із 12 областей України. Це юнаки та дівчата віком від 10 до 12 років.