Україна U21 продовжила безвиграшну серію до шести матчів. Це одна з найдовших серій в історії

Україна U21 продовжила безвиграшну серію до шести матчів. Це одна з найдовших серій в історії

Україна U21 продовжила безвиграшну серію до шести матчів. Це одна з найдовших серій в історії УАФ

У 2021 році молодіжна збірна не перемагала.

Молодіжна збірна України з футболу під керівництвом Руслана Ротаня провела черговий товариський матч - цього разу на виїзді проти Туреччини U21. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1 - українці відкрили рахунок у першому таймі, але ближче до кінця господарі зрівняли.

Цей результат продовжив безвиграшу серію молодіжної збірної України у 2021 році, яка уже складає шість матчів. Тричі українці не змогли перемогти під час березневого збору, тричі - під час травнево-червневого.

Результати збірної України U21 у 2021 році

  • 1:2 - проти Болгарії U21
  • 1:1 - проти Узбекистану U21
  • 2:3 - проти Словаччини U21
  • 0:1 - проти Азербайджану U21
  • 0:2 - проти Узбекистану U21
  • 1:1 - проти Туреччини U21

Усі ці матчі були товариськими, однак у жодному з них команда Руслана Ротаня не змогла перемогти. А ігри проти Азербайджайну та Узбекистану у травні відбувалися в рамках Меморіалу Лобановського - Україна програла обидва матчі (0:3) та посіла останнє місце.

Остання перемога українців відбулася ще у листопаді 2020 року - у відборі на Євро-2021 команда Ротаня вдома обіграла Північну Ірландію (3:0). Та на саме Євро українцям вийти не вдалося.

Чи були такі серії раніше?

Шестиматчева безвиграшна серія - одна з найдовших в історії молодіжної збірної України. Вона уже входить у "топ-3" найдовших для України U21.

"Рекорд" все ще тримається на позначці 8 матчів - такі результати команда показувала у 2015 році (чотири поразки в товариських матчах, три поразки та нічия у відборі на Євро), тоді команда грала під керівництвом Сергія Ковальця. Контракт з ним не було продовжено за підсумками 2015 року, хоча тренерському штабу вдалося в останньому своєму матчі перервати безвиграшну серію.

Серія з шести безвиграшних офіційних матчів була зафіксована також упродовж 2001-2003 років.

Читайте також: Як Руслан Ротань та футболісти пояснювали провал України U21 на Меморіалі Лобановського

Що далі

  • Руслан Ротань тренує молодіжну збірну України з грудня 2018 року - під його керівництвом команда зіграла 24 матчі, у середньому набирає 1.5 очок за гру.
  • Восени молодіжна збірна України розпочне боротьбу в кваліфікації до Євро-2023. Суперники українців у групі - Франція, Сербія, Північна Македонія, Фарерські острови та Вірменія.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу