Метальник молота Кохан - другий на турнірі в Словаччині з одним з найкращих результатів у кар'єрі

Метальник молота Кохан - другий на турнірі в Словаччині з одним з найкращих результатів у кар'єрі

Метальник молота Кохан - другий на турнірі в Словаччині з одним з найкращих результатів у кар'єрі P-T-S Miting

Михайло Кохан відкрив міжнародний літній сезон "сріблом".

Український метальник молота Михайло Кохан розпочав міжнародні змагання у сезоні 2021 року на турнірі World Continental Tour Silver у словацькому Шаморіні. Там ж, до слова, стартувала і стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук.

Читайте також: Марина Бех-Романчук відкрила літній сезон "бронзою" на турнірі в Словаччині

У секторі метальників у Шаморіні виступали одразу три атлети, які на останньому чемпіонаті світу потрапили у топ-5 - це Михайло Кохан (п'яте місце), француз Кантен Біго (друге місце) та угорець Бенце Халаш (третє місце). Саме між цією трійкою, а також словаком Марцелом Ломніцькі (п'яте місце Ріо-2016) і розгорнулася боротьба за перемогу.

Біго у першій ж спробі метнув молот на 77.85 метра - кращі результати у 2021 році показували тільки 10 атлетів. У другій та третій спробі він лише покращував свої результати: у підсумку його найкраща спроба - 78.95 метра, що є рекордом стадіону.

Михайло Кохан до останньої (шостої) спроби перебував на четвертому місці, з результатом 73.71 метра. Але у вирішальному підході він зміг покращити свій показник майже на чотири метра - 77.56 м! Така дальність не тільки стала найкращим результатом сезону для Кохана, але й дозволила йому піднятися на друге місце.

  • World Continental Tour Silver. Шаморін. Чоловіче метання молота. Результат
  1. Кантен Біго (Франція) - 78.95 м
  2. Михайло Кохан (Україна) - 77.56 м
  3. Бенце Халаш (Угорщина) - 75.78 м
  4. Марцел Ломніцькі (Словаччина) - 75.16 м

Спроба на 77.56 м - третій найкращий результат у кар'єрі 20-річного Кохана. До персонального рекорду Михайло не дотягнув 22 сантиметри (77.78 м у 2020 році).

Що відомо

  • Михайло Кохан ще раніше виконав олімпійський норматив та буде учасником Ігор в Токіо у метанні молота.
  • Утім, його результат 77.56 м не є найкращим у 2021 році в Україні. Далі у цьому сезоні уже метали два спортсмени: Михайло Гаврилюк (змагання в Івано-Франківську, 77.82 м) та Гліб Піскунов (77.72 м, змагання в Кишиневі). Саме ці три атлети виконали олімпійський норматив для участі в турнірі в Токіо.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика