Ройтбурда поновили на посаді директора Одеського художнього музею

Ройтбурда поновили на посаді директора Одеського художнього музею

Ройтбурда поновили на посаді директора Одеського художнього музею
UA: Одеса

Приморський суд Одеської області скасував рішення Одеської обласної ради щодо припинення дії контракту директора художнього музею Олександра Ройтбурда.

Суд визнав це рішення незаконним, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Позов Олександра Ройтбурда задовольнили частково. Його поновили на посаді директора Одеського художнього музею. Також суддя постановив стягнути з Одеської обласної ради 840 гривень 80 копійок судових зборів. Виплатити заробітну плату за той період, що тривав суд, відмовились, бо Олександр Ройтбурд її отримував.

“Я не хочу жодних війн з облрадою, хочу, щоб це рішення призвело до нормальних, робочих, конструктивних взаємовідносин. Я не розглядаю це, як тріумф, як помсту, я дуже вдячний, адвокатам, юристам, які виступали на мою боці. Я сподіваюсь після цього почнеться нормальний робочий діалог”, — розповів позивач, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

За словами прессекретарки обласної ради Одещини Олени Єремєєвої, на рішення суду планують подавати апеляцію.

Як відомо, 4 вересня на сесії облради депутати вирішили звільнити Олександра Ройтбурда з посади директора Одеського художнього музею. «За» проголосував 51 депутат. Троє були проти.

На початок