Оголошено мистецький конкурс на створення культурологічних документальних серіалів для UA: КУЛЬТУРА

Оголошено мистецький конкурс на створення культурологічних документальних серіалів для UA: КУЛЬТУРА

Оголошено мистецький конкурс на створення культурологічних документальних серіалів для UA: КУЛЬТУРА

Суспільний мовник оголосив мистецький конкурс на створення культурологічних документальних серіалів. Охочим пропонують долучитися до роботи над серіалом, дотичним до тем культурного простору — літератури, музики, візуального мистецтва, кінематографа тощо. Проєкти прийматимуть з 1 червня по 22 червня 2021 року.

Проєкти, що подаються на конкурс, мають відповідати наступним вимогам:

Технічні вимоги до матеріалу.

Комплект вихідних матеріалів та довідково-інформаційних матеріалів.

Теми проєктів:

Тема №1 "Оптика нового покоління. Дослідження ґрунтовних змін в українському мистецтві, літературі, музиці, кінематографі тощо протягом 2010-20-х років".

Тема №2 "Поміж крапельками. Ключові особистості, яким завдячуємо збереженням української ідентичності під час радянської окупації. Як українському мейнстриму вдалось зберегти автентичність за часів радянського цензурного тиску".

Тема №3 "Невідомі та забуті. Пам’ятки та місця України, які рідко отримують широку увагу, але є ціннісними надбаннями національної культури".

Тема №4 "Погляд зсередини. Документальні дослідження роботи українських митців, кінематографістів, літераторів тощо".

Тема №5 "Перемоги, які ми всі любимо. Наші історії успіху в Україні та світі".

Тема №6 "Невидима етніка. Ремесла та народні мистецтва, що співіснують з докорінною модернізацією суспільства".

"Документалістика завжди була у пріоритеті UA: КУЛЬТУРА. Можливість запропонувати співпрацю фаховим виробникам ринку — важливий крок і для якісного рівня наповнення телеканалу, і для стимуляції створення національного кіносеріального контенту. У період, коли значна частина спільноти занепокоєна долею систем пітчингів та грантової підтримки, раді дати колегам нові можливості для реалізації проєктів під егідою Суспільного", — зазначив виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук'ян Галкін.

Конкурс відбуватиметься в три етапи: попередній відбір, пітчинг та запрошення учасників для захисту проєктів. Фокус проєктів — ключові особистості, що формують культурне середовище України, події або проблеми, з якими доводиться стикатися митцям.

Конкурс відбувається згідно з Порядком організації та проведення Мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів (контенту)

Щоб узяти участь у конкурсі, необхідно заповнити електронну форму  та подати документи до 22 червня 2021 року включно.

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою [email protected].

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше