Збірна України виграла "золото" і "срібло" у міксті зі стрільби з пістолета на чемпіонаті Європи

Тепер у українців п'ять медалей на турнірі.

Збірна України здобула ще дві нагороди на чемпіонаті Європи зі стрільби, що триває в хорватському Осієку. Українці посіли перше та друге місця у стрільбі з швидкострільного пістолету на дистанції 25 метрів.

У фіналі стрільби з пістолета брали участь п'ять команд - дві українських, дві російських та італійський дует. Вони мали подолати два раунди кваліфікації, за підсумками яких визначалися команди, що виступлять у фіналі та боротимуться за "бронзу".

І у першій, і у другій кваліфікації перемогли українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів. А ось зустрітитися у фіналі їм належало проти ще одного українського дуету - Анастасія Німець та Володимир Пастернак у другій кваліфікації випередили росіян.

В "українському" фіналі перемогли Коростильова та Петрів. І під час першого раунду, і під час другого вони випередили Німець та Пастернак, набравши на три очки більше - 563 проти 560 та 379 проти 376 відповідно.

Євро зі стрільби. Швидкострільний пістолет (25 метрів)

1. Юлія Коростильова/Олександр Петрів (Україна)
  2. Анастасія Німець/Володимир Пастернак (Україна)
  3. Надєжда Колода/Лєонід Єкімов (Росія)

Україна вдруге поспіль на чемпіонаті Європи зі стрільби здобуває нагороду у цій дисципліні. У 2019 році українці вибороли "срібло" у стрільбі з швидкострільного пістолету зусиллями Олени Костевич та Павла Коростильова.

Завдяки здобутим медалям у стрільбі з швидкострільного пістолету Україна має п'ять нагород на чемпіонаті Європи. Три з них - "золоті", дві здобула Юлія Коростильова.

Усі медалі збірної України на дорослому Євро-2021 зі стрільби

• "Золото": Олена Костевич, Поліна Колеснікова, Юлія Коростильова (10 метрів, пневматичний пістолет, команда) Олег Омельчук (50 метрів, довільний пістолет), Юлія Коростильова/Олександр Петрів (швидкострільний пістолет, 25 метрів)
  • "Срібло": Анастасія НІмець/Володимир Пастернак (швидкострільний пістолет, 25 метрів)
  • "Бронза": Віктор Банькін (50 метрів, довільний пістолет).
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол