Мотор поступився білоруському БГК імені Мешкова у матчі Ліги Чемпіонів

У чоловічій гандбольній Лізі чемпіонів після тривалої перерви зіграні матчі чергового туру групового етапу. Запорізький «Мотор» на домашній арені 9 лютого приймав головного конкурента у боротьбі за вихід до серії матчів плейофф – білоруський «БГК імені Мешкова».

У головному клубному континентальному турнірі перерва тривала трохи більше двох місяців, тому місцевий Палац спорту «Юність» зібрав чималу кількість вболівальників. Принциповий матч для аутсайдерів групи «B» відбувся за незначної переваги чинного чемпіона Білорусі. Гравці «БГК» з початку матчу заволоділи ігровою ініціативою та контролем гри, маючи гандикап у рахунку.

Айденас Малашинскас, гравець гандбольного клубу «Мотор» (Запоріжжя)

«Після мінус 4 або 5 дуже важко відігруватись. Гадаю, що «Брест» сьогодні був більш переконливим в атаці. Особливо це стосується Шкуринського, якому вдавалося забивати просто неймовірні голи», - каже гравець гандбольного клубу «Мотор» (Запоріжжя) Анденас Малашинскас.

Російський лівий півсередній БГК у кожному з таймів забив у ворота «Мотора» по п’ять м’ячів та став кращим бомбардиром матчу.

Олександр Шкуринський, гравець гандбольного клубу «БГК імені Мешкова» (Брест, Білорусь)

«Було дуже важко, важко у захисті, важко у нападі, тому що обидві команди знаходяться внизу турнірної таблиці. І той, хто сьогодні перемагав, ймовірно, продовжить боротьбу за вихід із групи. Зараз ми знаходимося у непоганій формі, тому будемо боротися за перепустку до останнього», - розповів гравець гандбольного клубу «БГК імені Мешкова» (Брест, Білорусь) Олександр Шкуринський.

Після першого тайму, котрий залишився за білорусами з мінімальною перевагою – 18:17, у другій половині матчу гості тривалий час були попереду та тільки раз дозволили запоріжцям наблизитись у рахунку. Це трапилось за п’ять хвилин до завершення гри – 32:33. Заключний відрізок матчу більш впевнено провели підлеглі Пауло Алонсо, які не дали запоріжцям шансів на реванш. Нагадаємо, у середині жовтня «Мотор» у Бресті поступився 31:33. У повторній грі вдома поразка – 33:36.

Ростислав Ланевич, виконуючий обов’язки головного тренера гандбольного клубу «Мотор» (Запоріжжя)

«На жаль, сьогодні не наш день був. Десь у гарних ситуаціях не забили, у багатьох ситуаціях не впорались у захисті. Тому нам залишається тільки зробити висновки та в останніх трьох зустрічах у групі продемонструвати свої якомога кращі здібності», - поділився виконуючий обов’язки головного тренера гандбольного клубу «Мотор» (Запоріжжя) Ростислав Ланевич.

Після цієї поразки «Мотор» залишився на останньому місці групи. 15 лютого підлеглі Ланевича вирушать у гості до македонського «Вардарі», а до завершення поточного місяця двічі зіграють вдома проти польської «Віви-Кельце» та угорського «Веспрема».