Лідер "Трейл Блейзерс" Ліллард оновив рекорд за кількістю точних 3-очкових у плей-оф НБА: відео

Лідер "Трейл Блейзерс" Ліллард оновив рекорд за кількістю точних 3-очкових у плей-оф НБА: відео

Лідер "Трейл Блейзерс" Ліллард оновив рекорд за кількістю точних 3-очкових у плей-оф НБА: відео AP

Перевершив досягнення, що трималося упродовж п'яти років.

Лідер "Портленд Трейл Блейзерс" Дам'єн Ліллард установив новий рекорд НБА за кількістю 3-очкових, закинутих у одному матчі плей-оф.

"Трейл Блейзерс" продовжують боротися за вихід у наступний раунд у протистоянні із "Денвер Наггетс". Перед п'ятою грою рахунок у серії між командами був 2:2.

"Наггетс" обіграли "Трейл Блейзерс" лише за підсумками двох овер-таймів - 147:140. Проте гра Лілларда увійшла в історію плей-оф.

Що зробив Дам'єн Ліллард?

Ліллард перевершив рекорд 5-річної давності за кількістю точних 3-очкових, що належав Клеєві Томпсону. Лідер "Трейл Блейзерс" влучно здійснив 12 кидків з-за дуги, схибивши лише п'ять разів.

Рекордний кидок Лілларда припав на другий овертайм. За 3:47 хвилини до кінця він влучив у кільце "Наггетс" рекордний 3-очковий.

Відео рекордного 3-очкового Лілларда

Кидок Лілларда вивів "Трейл Блейзерс" уперед. Однак "Портленд" не лише не втримав перевагу, але й не набрав жодного очка - "Наггетс", натомість, закинули ще дев'ять очок і виграли зустріч.

У підсумку Ліллард закінчив гру проти "Денвер Наггетс" із дабл-даблом - 55 очок та 10 асистів. Для цього йому знадобилося провести на майданчику 52 хвилини.

Відео гри Дам'єна Лілларда проти "Наггетс"

Як у НБА відреагували на рекорд Лілларда?

Висока точність Лілларда з-за дуги не дозволила "Трейл Блейзерс" здобути перемогу. Однак у команді високо оцінили внесок їхнього лідера і жалкують, що цим не змогли скористатися.

"Ступінь складності, за якої він закидував деякі з цих кидків - неймовірна. Створювати для себе простір та кидати так далеко одного разу, потім іншого. Соромно, що змарнували один із найкращих виступів всіх часів та не підтримали його", - зазначив партнер Лілларда по "Портленду" Сі Джей МакКоллум.

Погодився із МакКоллумом і форвард "Трейл Блейзерс" Роберт Ковінгтон. "Ліллард зробив усе, що міг" - відзначив гравець "Портленда".

А ось сам Ліллард засмучений тим, як зіграла команда. І вирішив не приділяти уваги рекорду.

"Це неважливо. Ми програли матч. У цей момент єдине, що має значення - ми не можемо програти ще одну гру в серії. Повинні вийти на майданчик і грати так, щоб перемогти".

Загалом для Лілларда це другий у кар'єрі матч плей-оф НБА, коли він закинув більше десяти 3-очкових. Він - єдиний баскетболіст в історії турніру, кому це вдавалося зробити двічі.

Які ще досягнення встановив Ліллард?

  • Став першим баскетболістом, який зробив "особливий" дабл-дабл (більше 55 очок та 10 асистів) в історії НБА.
  • Став третім баскетболістом у історії, який набрав 55 очок, але його команда усе одно програла матч плей-оф.
  • Закинув або асистував у 80 очках, закинутих "Трейл Блейзерс" у грі проти "Наггетс" - повторення рекорду НБА у плей-оф.

Що далі

  • Четвер, 3 червня. Шостий матч серії плей-оф між "Трейл Блейзерс" та "Наггетс".
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу