ЗНО-2021: на Херсонщині складати українську мову та літературу зареєструвались 6055 абітурієнтів

ЗНО-2021: на Херсонщині складати українську мову та літературу зареєструвались 6055 абітурієнтів

ЗНО-2021: на Херсонщині складати українську мову та літературу зареєструвались 6055 абітурієнтів Суспільне Херсон

1 червня у херсонських школярів - ЗНО з української мови та літератури. Частина дітей складають тільки мову, решта – обидва предмети. На виконання завдань з мови та літератури було відведено 210 хвилин, на тест з української - 150.

Чверть на 10-ту. Біля 44-ї школи Херсона починають збиратися 11-класники. Тут здають ЗНО з української мови та літератури. Шукає номер аудиторії, де буде складати тестування, Альона Спіріна.

"Українська мова - там дуже багато правил та відмінювання, які важко зрозуміти і запам’ятати правила, які нам довго пояснювали. Наш вчитель дуже багато разів перевіряв нас, викликав до дошки. І нарешті ми будемо здавати цей іспит. Найбільше хвилює - це твір, що буде складна тема і не зможу навести приклад", - говорить Альона Спіріна.

Серед абітурієнтів стоїть біля школи Наталя Турбова. Прийшла підтримати сина. Каже, дитина хвилювалась дуже. Підготовка була не тільки в школі, але і з репетиторами. Зараз дуже хвилюється, додає, це як захисна реакція.

Богдан Малашенко хоче стати архітектором. Найбільше хвилюється, що не вистачить часу на виконання завдань. Говорить, просто готувався, нічого страшного тут немає. Це просто треба здати, каже, все що завгодно, немає конкретних питань, і знає, - щороку щось різне.

Діти проходять температурний контроль та показують своє запрошення-перепустку на зовнішнє незалежне оцінювання. Відповідальна за пункт ЗНО у ЗОШ № 44 Олена Єлікова розподіляє дітей на 12 аудиторій по 15 чоловік. Це всього 185 осіб прийдуть до них на пункт.

Рівно о 10:30 у присутності поліцейського розпакували контейнер із завданнями.

О 15:30 випускники отримали зошити-чернетки. До 44 школи на тестування не прийшли 42 дитини. Єлизавети Руденко і Полякова - подруги. Перша абітурієнтка говорить, що їй легко, готувалась весь рік, особливо до літератури. Друга каже, що ненавидить писати твори. Дівчині взагалі була складна література, вона більше розбирається в українській мові, до якої готувалась більш ретельно, ніж до літератури.

ЗНО-2021: на Херсонщині складати українську мову та літературу зареєструвались 6055 абітурієнтівСуспільне Херсон

Аліна Шерстньова - абітурієнтка. Каже, що література була не складна, їй видалась складнішою українська мова. Абітурієнт Віктор Бондаренко каже, що у літературі найважчі були питання під кінець. Говорить, що готувався під ЗНО, то думає на 120-130 балів хоч склав.

Херсонський фізико-технічний ліцей - одна з 8 херсонських шкіл, де сьогодні 11-класники складали ЗНО з української мови. Всього на Херсонщині українську мову складали у 19 школах.

Дар’я Іваніна вийшла з тестування. Говорить, що завдання для неї були не дуже важкими. Темою власного висловлювання було про стереотипи, як вони впливають на життя людей. На диво, додає Дар'я, змогла написати це, і відчуває, що після ЗНО стало легше на душі.

Тему висловлювання не вважає дуже складною,- ділиться Марк Рембецький. На його думку деякі тести з відповідностями, а так був цілком підготовлений до цього ЗНО, вирішив всі питання і завдання.

Данило Шапар - абітурієнт. Спочатку у хлопця був мандраж. Звичайно, готувався весь рік, але перед цим іспитом був трохи схвильованим, чи напишу гарно. Коли побачив завдання, вони йому сподобались, вважає, що гарно їх розв’язав.

ЗНО-2021: на Херсонщині складати українську мову та літературу зареєструвались 6055 абітурієнтівСуспільне Херсон

У фізико-технічному ліцеї діти отримали зошити із завданнями о 14.30. Порушень під час тестування не було, - розказав помічник відповідальної особи за пункт тестування Олександр Бондаренко. Говорить, в них 15 аудиторій по 15 учнів. 225 всього повинно було бути. З’явилося 136, 89 не прийшли - це 40 відсотків без маленького хвостика. Додав, що це вперше така низька явка.

Результати тестування слід очікувати орієнтовно через три тижні, - сказав нам телефоном директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко.

"У нас на українську мову та літературу на Херсонщині зареєструвалося 6055 осіб, на українську мову - 4024 особи. За оперативною інформацією, на тест з української мови з’явилося 54 відсотки учасників. На тест з української мови та літератури з’явилося 88 відсотків учасників від кількості зареєстрованих, яка була".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди