Гол вінгера "Шахтаря" Соломона "Реалу" - у топ-10 найкращих у сезоні Ліги чемпіонів: відео AP

Гравець "Гірників" забив один із переможних голів у поєдинку з мадридцями.

Вінгер "Шахтаря" Манор Соломон став автором одного із найкращих голів у Лізі чемпіонів, відзначених УЄФА за підсумками сезону 2020/21.

УЄФА у підсумках сезону оголосила імена авторів десяти найкращих голів розіграшу Ліги чемпіонів. Серед них і Соломон, який відзначився голом у матчі проти "Реала" (3:2).

Гол Соломона став третім для "Шахтаря" у матчі проти "Реала". Вінгер "Гірників", отримавши пас від Тете, пробив точно у правий від голкіпера кут.

Відео голу Манора Соломона "Реалу"

За підсумками матчу саме гол Соломона став переможним. Ведучи в рахунку 3:0 у першому таймі, "Гірники" у перерві пропустили два м'ячі від "Реала", але втримали переможний результат.

Які ще голи відзначила УЄФА у сезоні 2020/21?

У списку УЄФА п'ять голів, забитих у груповому раунді Ліги чемпіонів і ще п'ять - у плей-оф турніру. Останній м'яч, який відзначила організація, був забитий форвардом "Реала" Карімом Бензема - у першому матчі півфінального протистояння проти "Челсі".

Крім цього, УЄФА відзначила два голи і у ворота "Шахтаря" - у виконанні півзахисника Луки Модріча (у тому ж матчі, що і гол Соломона), а також форварда "Борусії" (Менхенгладбах) Алассана Плеа.

• Мегді Таремі ("Челсі" - Порту" 0:1, чвертьфінал, матч-відповідь)
  • Аласан Плеа ("Шахтар" - "Борусія" Менхенгладбах, 0:6, третій тур)
  • Карім Бензема ("Реал" - "Челсі" 1:1, півфінал, перший матч)
  • Лука Модріч ("Реал" - "Шахтар" 2:3, перший тур)
  • Ліонель Мессі (ПСЖ - "Барселона" 1:1, 1/8 фіналу, матч-відповідь)
  • Олів'є Жиру ("Атлетико" - "Челсі" 0:1, 1/8 фіналу, перший матч)
  • Неймар (ПСЖ - "Башакшехір") 5:1, шостий тур)
  • Манор Соломон ("Реал" - "Шахтар" 2:3, перший тур)
  • Анхеліньо ("Лейпциг" - "Башакшехір" 2:0, перший тур)
  • Кіліан Мбаппе ("Барселона" - ПСЖ 1:4, 1/8 фіналу, перший матч)

Проголосувати за найкращий гол Ліги чемпіонів можна за посиланням на сайті УЄФА. Дедлайн - до п'ятниці, 4 червня, до 17:00.

• Соломон у розіграші Ліги чемпіонів 2020/21 забив два м'ячі у шести поєдинках. Другий гол ізраїльтянина припав також на матч проти "Реала" - у п'ятому турі групового етапу.
  • Загалом Соломон забив 11 м'ячів у 33 поєдинках у всіх турнірах за "Шахтар".
  • "Шахтар" у Лізі чемпіонів фінішував на третьому місці з вісьмома очками, після чого потрапив у Лігу Європи, де вилетів у 1/8 фіналу від "Роми".
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол