Еліна Світоліна стартувала з перемоги в основній сітці Ролан Гаррос

Еліна Світоліна стартувала з перемоги в основній сітці Ролан Гаррос

Еліна Світоліна стартувала з перемоги в основній сітці Ролан Гаррос AP

І удев'яте поспіль вийшла в другий раунд змагань.

Еліна Світоліна була останньою представницею України, яка вийшла на корт Ролан Гаррос. На відміну від Катаріни Завацької та Ангеліни Калініної, які для цього ще й подолали три раунди кваліфікації, Світоліна, так само, як і Марта Костюк та Катерина Козлова, одразу ж потрапила в основну сітку.

Світоліна опинилася у верхній частині сітки та розпочала виступи на Ролан Гаррос матчем проти француженки Оушен Бабель, яка отримала "вайлдкард" для участі на ньому. Тенісистки перед цим між собою не зустрічалися.

Українська тенісистка розпочала матч із брейку на подачі Бабель. Світоліна вийшла уперед, і за рахунку 3:1 використала ще один брейк-поїнт. У підсумку першу партію лідерка збірної України завершила, віддавши суперниці лише два гейми.

А ось у другій партії Світоліна зіштовхнулася з проблемами. Вона програла власний гейм за рахунку 1:0 і навіть програвала 2:5.

Проте Світоліна впоралася із суперницею. Вона не лише відіграла дефіцит у три гейми, але й не віддала жодного гейму Бабель, здобувши перемогу 5:7.

  • Ролан Гаррос. Жінки. Перший раунд (1/64 фіналу)

Оушен Бабель (Франція, WC) - Еліна Світоліна (Україна, 5) 0:2 (2:6, 5:7)

Ключовий момент матчу

  • Восьмий гейм другого сету. Українка, програючи 2:5, взяла три наступні гейми, зрівнявши рахунок. А потім - здобула перемогу у другій партії.
  • Світоліна врятувала 75% брейк-поїнтів та зробила меншу кількість невимушених помилок - 28 проти 32.

Що це означає

  • Це дев'ятий вихід Світоліної у другий раунд Ролан Гаррос. Українська тенісистка жодного разу не програвала на старті турніру.
  • У другому раунді Світоліна зіграє проти американки Енн Лі, яка у першому колі здолала росіянку Маргаріту Гаспарян.
  • Еліна Світоліна - третя українка, яка пройшла в другий раунд Ролан Гаррос. Крім неї, там зіграють Марта Костюк та Ангеліна Калініна
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів