Катаріна Завацька удруге поспіль вилетіла у першому раунді Ролан Гаррос

Катаріна Завацька удруге поспіль вилетіла у першому раунді Ролан Гаррос

Катаріна Завацька удруге поспіль вилетіла у першому раунді Ролан Гаррос Eurosport

Друга українська тенісистка, яка покинула турнір уже на старті основної сітки.

Українська тенісистка Катаріна Завацька подолала три раунди кваліфікації та потрапила в основну сітку Ролан Гаррос. Вона була останньою українкою, яка змогла виграти три матчі для виходу в основну сітку турніру і загалом п'ятою, яка на нього кваліфікувалася.

Після виходу до основної сітки Завацька мусила здолати представницю Греції Марію Саккарі. Але пройти її українська тенісистка не змогла.

Основна боротьба між тенісистками відбувалася у першому сеті. Тривалий час українка чинила супротив більш рейтинговій суперниці. Однак за рахунку 4:4 вона програла гейм на подачі Саккарі, після чого дозволила їй зробити брейк та вийти уперед.

А ось другу партію Завацька віддала майже без боротьби. Уже на початку українка дозволила грецькій тенісистці зробити брейк, а за рахунку 0:2 сама не реалізувала брейк-поїнт.

За рахунку 0:5 українка спромоглася на те, щоб виграти хоча б один гейм. Однак у наступному поступилася та вилетіла з турніру.

  • Ролан Гаррос. Жінки. Перший раунд (1/64 фіналу)

Марія Саккарі (Греція, 17) - Катаріна Завацька (Україна, Q) 2:0 (6:4, 6:1)

Ключовий момент матчу

  • Дев'ятий гейм першого сету: за рахунку 4:4 на подачі Саккарі українка вела 40:15, проте не використала три брейк-поїнти та віддала гейм суперниці.
  • Попри поразку, Завацька зробила меншу кількість невимушених помилок (17). У Саккарі їх 32.

Що це означає

  • Катаріна Завацька удруге поспіль вилітає з Ролан Гаррос на старті основної сітки. У 2020 році українська тенісистка поступилася нідерландці Кікі Бертенс, яка тоді була п'ятою ракеткою світу.
  • У другий раунд Ролан Гаррос поки що пройшли дві тенісистки - Ангеліна Калініна та Марта Костюк. Ще однією представницею України на цій стадії може стати українка Еліна Світоліна, якщо здолає француженку Оушен Бабель.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа