Австралійські софтболістки першими прибули у Токіо перед Олімпіадою. Вона розпочнеться через 52 дні

Австралійські софтболістки першими прибули у Токіо перед Олімпіадою. Вона розпочнеться через 52 дні

Австралійські софтболістки першими прибули у Токіо перед Олімпіадою. Вона розпочнеться через 52 дні AP

До відкриття Олімпіади ще більш, ніж півтора місяці, а перша делегація спортсменок уже прибула.

У Токіо, де відбудуться Олімпійські Ігри-2020, прибула перша делегація спортсменок. Ними стали представниці Австралії у софтболіРізновид бейсболу, повідомляє Kyodo News.

Спортсменки вилетіли з Австралії 31 травня і прибули у Токіо 1 червня, за 52 дні до початку Олімпійських Ігор. Вони зупинилися в готелі Ота, який знаходиться у 80 км від Токіо.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Делегація збірної Австралії з софтболу налічує 30 людей. У неї входять як гравчині, так і представники персоналу та тренери.

Що будуть робити австралійські сотфболістки перед Олімпіадою?

Австралійки не зможуть вільно пересуватися по Японії - в країні діє надзвичайний стан. А на початку 2021 року було внесені зміни щодо правил поведінки під час Олімпійських Ігор - вони зобов'язують спортсменів та інших учасників змагань не відхилятися від запланованого ними маршруту.

Читайте також: Олімпіада-2020: у Японії розглядають три варіанти допуску глядачів на Ігри у Токіо. Які саме

Таким чином, спортсменкам не можна вступати у близькі контакти з населенням Японії. З готелю вони можуть виїдждати лише на стадіон для тренувань - решту часу вони мають проводити в готелі.

Проте австралійські софтболістки вже розпланували, що будуть робити під час Олімпіади. До 17 липня вони будуть проводити у Японії тренувальний збір, а також зіграють кілька товариських матчів з метою підготовки до виступів на Олімпійських Іграх.

По прильоту спортсменки здали негативні тести на коронавірус. Тепер вони повинні упродовж 52 днів до початку турніру і під час нього здавати відповідні тести.

Що відомо

  • Збірна Австралії на останньому чемпіонаті світу, який відбувся у 2017 році, посіла четверте місце.
  • Турнір зі софтболу на Олімпійських Іграх відбудеться уперше за 13 років - на Олімпіадах у 2012 та 2016 роках він не проводився. До цього змагання у цьому виді спорту відбувалися з 1996 по 2008 роки.
  • Жіноча збірна Австралії з софтболу виграла чотири медалі на Олімпійських Іграх - "срібло" (2004-й), "бронзу" (1996, 2000, 2008).

Що далі

  • Турнір зі софтболу на Олімпійських Іграх відбудеться з 21 по 27 липня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика