Веслувальники з Одещини завоювали 20 медалей на чемпіонатах України

Веслувальники з Одещини завоювали 20 медалей на чемпіонатах України Пресслужба НОК України в Одеській області

Спортсмени з Одеської області завоювали 6 золотих, 6 срібних і 8 бронзових медалей на двох національних змаганнях з веслування на байдарках і каное, які відбулися в Дніпрі. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що веслувальники завоювали 9 медалей на чемпіонаті України пам’яті Вячеслава Сорокіна та 11 нагород на чемпіонаті України серед молоді та юніорів.

Спортсмени з Одещини завоювали 20 медалей на чемпіонатах УкраїниПресслужба НОК України в Одеській області

Зокрема чемпіонкою в двох видах програми на дистанції 500 метрів стала байдарочниця олімпійської збірної України Анастасія Тодорова. Також спортсменка завоювала бронзову медаль в "одиночці" на дистанції 200 метрів.

Анастасія Тодорова

За підсумками змагань Тодорова відібралася на чемпіонат Європи, де виступить в двох видах програми, в яких стала чемпіонкою.

Крім того дві срібні медалі чемпіонату України завоював 22-річний южненський каноїст Данило Харечко, обидві на дистанції – 500 метрів. У пресслужбі додали, що успіх в одиночці став для спортсмена першим в кар’єрі на чемпіонаті України. Другу медаль Данило завоював в екіпажі-четвірці.

На передньому плані (в синій формі) – Данило Харечко

Дві бронзові медалі на дистанціях 200 та 500 метрів виборола каноїстка Юлія Колесник у двійці з Людмилою Бабак із Енергодару.

По одній бронзовій медалі завоювали байдарочники: южненець Ігор Трунов у екіпажі-четвірці на дистанції 500 метрів, і одеський спортсмен Олександр Кальмус, який завоював бронзову медаль в змішаній двійці на дистанції 200 метрів.

На чемпіонаті України серед молоді Данило Харечко завоював шість медалей. З них три золоті – в "одиночці" на дистанціях 500 і 1000 метрів, в "четвірці" на 500 метрів, а також срібні медалі в "одиночці, 200 метрів", "двійці, 1000 метрів" та бронзова медаль в "двійці, 500 метрів".

Даниїл Харечко

Дві медалі у змаганнях серед молоді завоював одеський байдарочник Олександр Кальмус. Обидві перемоги на дистанції 200 метрів: срібну – в екіпажі-четвірці, бронзову – в "двійці".

Чемпіоном України в "четвірці, 500 метрів" серед юніорів став 16-річний байдарочник Владислав Волошин. Також спортсмен завоював срібну нагороду в "двійці, 1000 метрів" і "бронзу" – в одиночці на дистанції 1000 метрів.