Українці здобули повний комплект медалей на легкоатлетичному турнірі в Естонії

Українці здобули повний комплект медалей на легкоатлетичному турнірі в Естонії Marko Mumm / EKJL

У естонському Таллінні завершився міжнародний легкоатлетичний турнір Indoor Combined Events. Збірна України здоблула золото, срібло та дві бронзи чемпіонату.

На найвищу сходинку п'єдесталу з результатом 4518 очок піднялася 20-річна уродженка Київщини Аліна Шух. Віцечемпіонкою змагань стала досвідчена Ганна Касьянова (4449 очок), а "бронзу" до скарбнички збірної принесла Римма Буйненко (4360).

Серед чоловіків "бронзовим" успіхом відзначився віцечемпіон світу Олексій Касьянов, який показав результат 5958 очок.

Раніше Суспільне повідомляло, що Федерація легкої атлетики назвала найкращих легкоатлетів 2019 року.