Хмельницькі спортсмени на чемпіонатах Європи здобули дві медалі

Хмельницькі спортсмени на чемпіонатах Європи здобули дві медалі Фото: ХМР

Хмельницькі спортсмени на чемпіонатах Європи з вільної боротьби та самбо здобули два призових місця. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

За інформацією пресслужби, 27-29 травня у Болгарії проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат U15. До складу збірної команди України увійшла спортсменка з Хмельницького Олександра Карбовська.

На Чемпіонат Європи Олександрі вдалося поборотися у фінальному поєдинку та перемога дісталася суперниці. У результаті хмельничанка посіла 2 місце у ваговій категорії 36 кілограмів.

Підготували спортсменку тренери Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді – Микола Тарадай та Сергій Бланарь.

Призери чемпіонату Європи з самбо: Фото: ХМРФото: ХМР

Призери чемпіонату Європи з самбо: Фото: ХМР

Також 28-29 травня у Республіці Кіпр пройшов чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків та жінок. Здобути бронзову медаль вдалося хмельничанину Владиславу Холоду. Підготував спортсмена тренер-викладач ДЮСШ №2 "Авангард" Дмитро Буділовський.

Владислав Холод. Фото: ХМРФото: ХМР