Тернопільська спортсменка виборола золоту медаль на Кубку світу зі спортивної гімнастики Суспільне Тернопіль

17-річна тернополянка Анастасія Бачинська здобула золоту медаль на Кубку світу зі спортивної гімнастики. Дівчина змагалась у складі Збірної України. Про це розповіла мама спортсменки Наталія Бачинська.

За її словами, Анастасія виконувала вправи на колоді. Зараз вона за кордоном, готується до змагань, які пройдуть у Каїрі.

Нагадаємо, Анастасія Бачинська вдруге виграла золоту медаль на Кубку світу. У 2019 вона отримала срібло на змаганнях в Парижі.

Збірна України зі спортивної гімнастики виграла медальний залік першого етапу Кубка світового виклику – турніру, що в 2021 році є альтернативою Кубку світу. На змаганнях у болгарській Варні українські гімнасти здобули п'ять нагород, чотири з яких золоті.

Усього на етапі було розіграно десять комплектів медалей – шість у чоловіків, чотири у жінок. А на подіум підіймалися представники 13 різних країн.

• Збірна України – переможець першого етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики: скільки медалей.