Музей Ван Гога створить лінію парфумів, натхненних творчістю художника

Музей Ван Гога створить лінію парфумів, натхненних творчістю художника

Музей Ван Гога створить лінію парфумів, натхненних творчістю художника

Музей Ван Гога в Амстердамі запустить лінію парфумів, створену під впливом творчості художника. Слоган кампанії: "Вишукане мистецтво зустрічає вишуканий аромат”.

Парфуми з'являться у співпраці з британським стійким брендом Floral Street. Як повідомляє видання Blooloop, учасники колаборації сподіваються, що це дасть людям можливість по-новому відчути мистецтво художника.

"Ми знайшли натхнення у шедеврах Вінсента Ван Гога, які знаходяться поза часом, та відкрили спільну пристрасть до природи та пошуку краси у повсякденному житті", – каже Мішель Фіні, засновниця бренду Floral Street.

Ван Гог "Іриси"

Ван Гог "Іриси"

Чотирирічна співпраця між Floral Street та Музеєм Ван Гога передбачає створення низки парфумів та ароматизованих продуктів для дому.

Перший аромат лінійки відтворить одну із найвідоміших робіт Ван Гога. Що саме за картина це буде, поки що не повідомляють. Наразі у музеї художника зберігається понад 200 картин, майже 500 малюнків та понад 700 листів.

Що відомо

Нещодавно Mauritshuis, художній музей у Гаазі, анонсував виставку під назвою "Випадкові аромати у кольорі", де відвідувачі можуть не лише побачити картини, але й відчути запах творів мистецтва.

Таким чином кураторка Аріана ван Сучтелен вирішила розповісти про спроби голландських та фламандських живописців створити на своїх картинах відчуття запахів людей та зображених там місць, а також про потужний вплив ароматів на наші емоції та пам’ять.

Читайте також

Як українські музеї змінюються і ставлять рекорди з онлайн-відвідувань у часи пандемії

Від Рафаеля до Клімта – прем’єра фільмів про мистецтво на UA: КУЛЬТУРА

Рустем Скибін: "В кримськотатарській вишивці гранат – це сім'я, а троянда – жінка"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше