Друга ліга: ФК "Ужгород" зіграв внічию з ФК "Епіцентр"

Друга ліга: ФК "Ужгород" зіграв внічию з ФК "Епіцентр" Фото: Футбол Хмельниччини

У рамках 24-го туру Другої ліги "А", ФК "Ужгород" зіграв внічию проти ФК "Епіцентр" — 0:0. Про це повідомили на сайті ужгородського клубу.

Попри відсутність забитих голів, обидві команди зуміли організувати неодноразові атаки.

Наприклад на 26-ій хвилині, Андрій Беженар прострілив з лівого флангу, однак, Михайло Готра відвів загрозу.

Друга ліга: ФК "Ужгород" зіграв внічию з ФК "Епіцентр"Фото: Футбол Хмельниччини

У другому таймі кілька нагод поспіль створили гості, проте після ударів м'яч пролітав над воротами. Ужгородці відповіли на 70-ій хвилині. Після подачі Адріана Пуканича головою пробивав Владислав Шкіндер — вище.

У підсумку, рахунок залишився нічийним — 0:0. ФК "Ужгород" після 22-х матчів виборов 51 заліковий пункт. Закарпатці наразі посідають першу сходинку Другої ліги "А". Таку ж кількість очок зібрало "Поділля".

ФК "Епіцентр" за 22 гри виборов 48 очок. Команда з Хмельниччини посідає третю позицію у чемпіонаті.

Попереду в "Ужгорода" домашня гра проти львівських "Карпат", яка відбудеться 4 червня. "Епіцентр" гратиме на виїзді проти Вінницької "Ниви".