Вінницька "Нива" перемогла київський "Рубікон"

Матч 24-го туру чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги групи “А” з футболу між ФК "Рубікон" (Київ) та ФК “Нива” (Вінниця) завершився з рахунком 0:3. Матч відбувся 30 травня у с. Щасливе, Київська область, на стадіоні "Арсенал-Арена".

Про це повідомляє офіційний сайт футбольного клубу "Нива" Вінниця.

Стартовий склад "Ниви":

• Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Кучер, Калітов, Маляренко, Петрук, Зеленевич, Георгієв, Загорулько.

Запасні:

• Карабін, Подкуйко, Осмоловський, Загробський, Браславський, Борячук, Гемега, Громок, Бондар, Білик.

Головний тренер:

• Володимир Циткін.

Голи: Загорулько, 57, Маляренко, 73, Зеленевич, 85.

Перший тайм матчу завершився безгольовою нічиєю. Більш активними команди були в другому відрізку матчу. Після подачі кутового нападник вінницької команди Артур Загорулько ударом через себе відкрив рахунок у матчі 0:1.

Подвоїти рахунок своєї команди вдалося і Ігору Маляренко. Півзахисник головою замкнув кутовий після подачі одноклубника.

Під кінець матчу півзахисник "Ниви" Максим Зеленевич, вдало виконав штрафний удар та встановив остаточний рахунок у матчі – 0:3.Введіть

Гравцем матчу став півзахисник вінницької "Ниви" Віктор Георгієв.

"У роздягальні була досить серйозна розмова. Вважаю, що коли вийшли на 2-ий тайм, то

Нині, "Нива" із 27 очками вийшла на шосте місце за підсумками 24 туру. Наступну гру вінницькі футболісти проведуть 4 червня – вдома проти одного із лідерів, ФК "Епіцентр" (Дунаївці)