Волейболіст збірної Польщі встановив новий світовий рекорд за ейсами в одному матчі: відео

Волейболіст збірної Польщі встановив новий світовий рекорд за ейсами в одному матчі: відео

Волейболіст збірної Польщі встановив новий світовий рекорд за ейсами в одному матчі: відео CEV

Вільфредо Леон за матч виконав 13 ейсів.

Догравальник збірної Польщі Вільфредо Леон став автором нового світового рекорду за кількістю ейсів під час одного матчу.

Збірна Польщі грала проти Сербії матч волейбольної Ліги націй. Між собою зустрічалися чинні чемпіони світу та Європи, а також майбутні суперники України на чоловічому Євро-2021.

Читайте також: Збірна України дізналася суперників по чоловічому Євро-2021 з волейболу. Результати жеребкування

Польща здобула перемогу над Сербією у чотирьох сетах - 3:1. А одним із авторів перемоги став саме гравець збірної Польщі - він виконав 13 ейсів у грі із сербами.

Світовий рекорд Вільфредо Леона у матчі проти Сербії: відео

Рекорд за кількістю ейсів Леона є абсолютним і стосується не лише волейбольних збірних. До нього рекордсменом за ейсами був француз Ервін Нгапе - 12 (у січні 2018-го, виступаючи за "Модену" у чемпіонаті Італії).

Які рекорди побив Вільфредо Леон?

  • "Перевиконав" попереднє досягнення у волейбольній Лізі націй майже вдвічі. У 2019 році японець Юджі Нішіда та австралієць Самуель Вокер подали сім ейсів за гру.
  • Завдяки ейсам Леона збірній Польщі також вдалося встановити новий рекорд турніру за їх кількістю у команді. Матч проти Сербії поляки закінчили із результатом у 17 ейсів, попереднє досягнення належало Італії - 14 (проти Бразилії у 2018-му).
  • Також Леон побив рекорд турніру за швидкістю подачі у волейбольній Лізі націй - 135.6 км/год.

Хто такий Вільфредо Леон

  • 27-річний догравальник із Куби (виступав за збірну з 2007 по 2012 роки), виступає за італійську "Перуджу" (одноклубник українського волейболіста Олега Плотницького).
  • З літа 2019-го Леон є гравцем волейбольної збірної Польщі: він змінив громадянство у 2015-му, але лише за чотири роки зміг виступати за збірну.
  • 2-разовий найцінніший гравець Ліги чемпіонів.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика