Гелікоптери, запчастини, АН-74: як новий директор хоче вивести з кризи ХАЗ

Гелікоптери, запчастини, АН-74: як новий директор хоче вивести з кризи ХАЗ

Гелікоптери, запчастини, АН-74: як новий директор хоче вивести з кризи ХАЗ www.ksamc.com.ua

У квітні на харківському авіазаводі призначили нового директора та затвердили антикризовий план. Як планують вивести з кризи підприємство, яке вже шостий рік перебуває в банкрутстві — Суспільне зібрало основні тези керівника підприємства Олександра Кривоконя.

Як зараз працює авіазавод

Ми зараз працюємо три дні на тиждень. Навантаження дуже мале сьогодні. Ми відпрацьовуємо програму по гелікоптерах для "Моторсічі". Це державне оборонне замовлення для "Моторсічі", ми там співвиконавці, робимо вузли й деталі для їхніх машин. Ми плануємо, що це десь від 10 до 15 млн грн на місяць приноситиме заводу. І ми працюємо зараз над відновленням технічного обслуговування літака АН-74 компанії "Моторсіч". Це цікава робота, ми міняємо аналогові прилади на сучасні.

На 1 травня 2021 року заборгованість по заробітній платі складає 252 млн 750 тис. грн. Повністю вже виплатили борги за квітень-травень 2020 року. Востаннє люди отримували гроші до травневих свят.

Антикризовий план

12 травня Укроборонпром затвердив антикризовий план для авіазаводу. У ньому є кілька пунктів:

  • перше — спинити падіння виробництва і накопичення боргів. Це повинно бути завантаження заводу плюс додаткове завантаження за рахунок різних видів авіаційної продукції. І не тільки авіаційної.
  • друге — пошук і повернення на сервіс наших літаків.
  • третє — лізинг двох АН-140.

Далі ми можемо здавати майно в оренду. Це може бути стадіон, дитячий садок, база відпочинку. З червня я створюю офіс управління проєктами, і ми запускаємо проєкт концентрації виробництва. Ми робимо план (залишатимуть виробничі потужності — ред.) на шість літаків в рік. Зараз завод розрахований на 12 літаків.

Антикризовий план розрахований на 5 років.

АН-140 для національного оператора

У нас на сьогодні є дві машини, два АН-140, які ми будували для Азербайджану. Одна машина у них потрапила в авіакатастрофу, одну вони нам повернули, а одну ми їм не встигли віддати. Повернули літак, тому що азербайджанська сторона пред’явила нам, що там було багато контрафактних запчастин. Плануємо разом з нашим національним перевізником добудувати ці літаки і за допомогою банку віддати їх в лізинг.

Нам треба в першу чергу замінити контрафактні запчастини, докупити комплектуючі у виробників. Нам треба близько 6-8 млн доларів на один літак. На сьогодні ця машина коштує 10 мільйонів доларів, інша 12 мільйонів доларів. Якщо ми їх добудуємо, піднімемо на крило, то отримаємо ось такі ціни.

Сьогодні ведемо перемовини, я сподіваюсь, що за червень місяць вже має бути підписаний договір. Зараз шукають схему, як це все зробити. Ми все-таки банкрути. Далі, якщо взяти у банку або у лізингової компанії, то який термін буде літак у лізингу? Як нам передати частину коштів на закупівлю, хто це буде робити? Оці питання зараз вирішуються.

Що відомо

  • Авіазавод у Харкові проходить процедуру банкрутства. В цехах Харківського державного авіаційного підприємства є недобудовані літаки.
  • 15 квітня працівники підприємства вийшли до прохідної заводу з протестом.
  • З червня 2018 року авіазавод у Харкові очолював Сергій Задорожний. Він порушував питання підприємства перед президентом України Володимиром Зеленським у Харкові у 2019 році. Своє звільнення Сергій Задорожний назвав "рейдерським захопленням".
  • Чинний керівник Олександр Кривоконь очолював авіазавод з січня по серпень 2017 року. З серпня 2017 по червень 2018 року працював президентом ДП "Антонов".
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди