У Нью-Йорку відкриють найбільший музей цифрового мистецтва з видом на Центральний парк

У Нью-Йорку відкриють найбільший музей цифрового мистецтва з видом на Центральний парк

У Нью-Йорку відкриють найбільший музей цифрового мистецтва з видом на Центральний парк JDS Development Group

У Нью-Йорку відкриють найбільший музей NFT з видом на Центральний парк.

Дизайн будівлі, яку називають найтоншою вежею в світі, розробила студія SHoP Architects. Будівництво ще не завершено. Це буде третій за висотою хмарочос Нью-Йорка після Башти Свободи та Центральної паркової вежі. Про це повідомляє видання Bird in Fight з посиланням на artnet.

Власник музею, американський підприємець Тодд Морлі заявив, що хмарочос стане свого роду антеною, яка дозволить підтримувати зв'язок між різними мережами блокчейнів.

"Він зможе підключати всіх жителів Нью-Йорка до бездротової торгівлі і кріптотрейдінгу", — каже бізнесмен.

На думку підприємця, інституція стане символом відкритості для нових технологій, цифрового мистецтва і торгівлі. Чиї роботи увійдуть до експозиції музею, поки невідомо.

Що відомо

  • NFT-лихоманка захопила ринок цифрових творів мистецтва, а деякі художники вже отримують за свої картини десятки мільйонів доларів. Суспільне Культура підготувало переклад статті the Art Newspaper про економічну "бульбашку" цифрового мистецтва.
  • Українська реп-виконавиця alyona alyona продала пісню "Galas" у форматі NFT за $7,7 тисячі. Як повідомляє команда виконавиці, це рекордна для українського репу сума.
  • Архітектор Кріс Прехт відмовився від продажу цифрових артоб'єктів у форматі NFT через те, що майнінг токенів занадто шкодить навколишньому середовищу, У своєму Instagram-відео Прехт підкреслив, що NFT дає художникам чудову можливість заробітку, але залишають після себе "жахливо" великий вуглецевий слід.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше