На проведення 50 кінофестивалю "Молодість" держкіно виділив 12 мільйонів

На проведення 50 кінофестивалю "Молодість" держкіно виділив 12 мільйонів

На проведення 50 кінофестивалю "Молодість" держкіно виділив 12 мільйонів

З 29 травня по 6 червня в Україні пройде кінофестиваль "Молодість", який цьогоріч святкує ювілейний - 50 - показ.

Під час зустрічі про перспективи розвитку кіноіндустрії в Україні, яка пройшла при участі президента Володимира Зеленського, міністра культури та інформполітики Олександра Ткаченка та представників українського кінематографу, голова Державного агентства з питань кіно Марина Кудерчук зазначила, що Держкіно багато років підтримує цей фестиваль. Цьогоріч на подію було виділено 12 мільйонів гривень.

Художній керівник "Молодості" Андрій Халпахчі подякував за підтримку. І наголосив, що для проведення подібних заходів слід використовувати систему фінансування, яка працює у світі, коли третина коштів надходить від держави, третина – від місцевої влади і ще третина – від спонсорів.

Володимир Зеленський зауважив, що 2021 рік є символічним, адже цьогоріч, зокрема, Україна святкує 30 років незалежності та 50-річчя кінофестивалю "Молодість".

Наприкінці зустрічі Володимир Зеленський вручив відзнаки за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 50-річчя заснування Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість". Зокрема, художньому керівникові "Молодості" Андрію Халпахчі присвоєно почесне звання "Заслужений діяч мистецтв України".

"Кінофестиваль – це ніби як вокзал": Гліб Родченков про зміни та розвиток "Молодості"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше