Полтавські веслувальники здобули сім медалей на всеукраїнських змаганнях

Полтавські веслувальники здобули сім медалей на всеукраїнських змаганнях Федерація каное України

28 травня на чемпіонаті України з веслування представники Полтавщини здобули «золоті», «срібні» та «бронзову» медаль. Їх вибороли веслувальники на байдарках та каное, повідомляють на сайті Федедації каное України.

Загалом спортсмени із Полтавщини вибороли сім медалей. Це чотири «золота», два «срібла» та одну «бронзу».

Людмила ЛузанФедерація каное України

Людмила Лузан

Три із чотирьох можливих «золотих» медалей веслувальники отримали на дистанції 200 метрів. На байдарках найшвидшими стали Олег Кухарик (35,87 секунди) та Марія Кічасова-Скорик (41,21 секунди). А кращою каноїсткою стала Людмила Лузан (47,19 секунди).

У байдарці-двійці «золоту» медаль вибороли Олег Кухарик із Полтавщини та Дмитро Даниленко із Вінниччини. Півкілометра вони здолали за 1 хвилину 33 секунди.

Олег КухарикСуспільне Полтава

Олег Кухарик

На дистанції 500 метрів серед жінок полтавська байдарочниця Діана Танько посіла друге місце з результатом 1 хвилина 57 секунд.

У заїздах на каное-двійці «срібло» отримав наш земляк Тарас Міщук у парі з Юрієм Вандюком із Волині. А третє місце – у полтавських веслувальників Олега Боровика та Едуарда Шеметила.

Нагадаємо, у Дніпрі із 26 до 29 травня триває чемпіонат України з веслування. За результатами перших двох змагальних днів визначили команду, яка представить Україну на Олімпіаді в Токіо. До неї потрапили і представники Полтавщини.