Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з математики

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з математики

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з математики Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі та області провели зовнішнє незалежне оцінювання з математики. У регіоні діяв 51 пункт тестування з математики та 15 – з математики рівня стандарту.

У Запорізькому Національному університеті незалежне оцінювання проводилося у двох пунктах тестування – у другому та шостому корпусі. В учасників на вході перевіряли температуру та документи. Без масок не пускали.

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з математикиСуспільне Запоріжжя

Цьогоріч тест ЗНО з математики поділений на два рівні – математика (завдання рівня стандарту), що налічує 28 завдань різних форм, та математика, яка налічує 34 завдання. Відповідальна за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання у ЗНУ Галина Микитів пояснює: математика рівня стандарту пишеться 150 хвилин, а інша – 210.

"Звичайна математика – це дає їм право вступати до закладів вищої освіти й оцінюється за 200 бальною шкалою, математика рівня стандарту – від 1 до 12 балів. Вона зараховується, як державна підсумкова атестація у закладах загальної та середньої освіти для отримання атестата", – розповідає Галина Микитів.

Нововведенням в організації проведення тестування у цьому році є те, що окрім паперового паспорту на пункті тестування можна пред’являти електронний – через додаток «Дія».

Запорізькі абітурієнти склали ЗНО з математикиСуспільне Запоріжжя

"Учасник, який бажає ідентифікувати свою особу, щоб його ідентифікували, він може пред’явити свій документ через додаток дія. Тобто помічник відповідального, чи відповідальний сканують Q-код і ідентифікують підтверджуючи, що саме ця особа бере у ЗНО", – пояснила Галина Микитів.

За її словами, у двох пунктах, відкритих на базі ЗНУ, оцінювання мали складати 470 осіб, 36 з яких – не з’явилися. Жодних порушень не зафіксували.

Що відомо

  • Цьогоріч школярі, які завершують навчання, звільняються від проходження державної підсумкової атестації, але залишають за собою право пройти її за власним бажанням у формі ЗНО. Крім того, звільнено від ДПА учнів четвертих та дев’ятих класів. Обов’язковим зовнішнє незалежне оцінювання залишається для учнів, які планують продовжити навчання в університетах.
  • У Запоріжжі та області 21 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Тестування в обласному центрі проводили у двох пунктах: Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій та в Інженерному інституті ЗНУ. Явка на ЗНО з хімії на Запоріжжі склала 80 відсотків
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди