Жителі Коровії виступають проти об'єднання з Чернівцями (ОНОВЛЕНО)

Жителі Коровії виступають проти об'єднання з Чернівцями (ОНОВЛЕНО)

Жителі Коровії виступають проти об'єднання з Чернівцями (ОНОВЛЕНО)

Приблизно 500 людей прийшли на збори, де вирішують, з якими селами об’єднатися.

Жителі села Коровія хочуть приєднатися до Волоківської ОТГ. Це вирішили під час зборів.

Як сказав у коментарі Суспільному житель Коровії Іван Кицак, за приєднання до Волоківської ОТГ проголосували приблизно 80% присутніх.

4 людини з 370 підтримали утворення ОТГ з Чернівцями, ще понад півсотні проголосували за приєднання до Чагорської ОТГ.

За словами Івана Кицака, наступного тижня у селі скликатимуть позачергову сесію, де готуватимуть звернення щодо внесення змін до перспективного плану області.

Раніше нам у коментарі сільський голова Коровії Юрій Продан казав, на громадських слуханнях та сесії сільської ради вирішили, що не хочуть об’єднуватися ні з Чернівцями, ні з Чагром чи Волокою. За його словами, у громаді вважають, що їй краще розвиватись самостійно.

Як відомо:

- Мінрегіон погодив перспективний план області, в якому села Чорнівка та Коровія об'єднають з Чернівцями.

- У липні 2018 року на сесії обласної ради вирішили приєднати Коровію до Чернівців. Відтак внесли зміни до перспективного плану області. Касаційний суд визнав це рішення незаконним, бо його прийняли «без врахування інтересів громади села».

- Голова обласної ради Іван Мунтян сказав, що зараз їхнє рішення не має жодного значення для Коровії, оскільки Верховна рада прийняла новий закон, де відсторонила обласну раду від прийняття рішень щодо утворення ОТГ.

На початок