Кубок світу з дзюдо: рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли золото і бронзу

Кубок світу з дзюдо: рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли золото і бронзу зліва направо: Олександр Назаренко, Анастасія Гарник, Михайло Романкевич, Ірина Гусєва

Рівненські спортсмени з порушеннями зору вибороли золоту та дві бронзових медалі на Кубку світу з дзюдо. Про це Суспільному повідомив заступник директора регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

Змагання проходили у азербайджанській столиці - Баку з 24 по 25 травня. Участь у Кубку світу брали понад двісті спортсменів із 38-ми країн світу.

"У складі національної збірної команди України з порушеннями зору участь у змаганнях брали семеро спортсменів та троє тренерів Рівненської області. Наші спортсмени у підсумку вибороли три нагороди, з них одну золоту та дві бронзових медалі", – повідомив Володимир Мурін.

Золоту нагороду у ваговій категорії до 90 кг виборов Олександр Назаренко. Бронза дісталась двом жінкам: Юлії Іваницькій та Ірині Гусєвій, вони виступали у вагових категоріях до 48 та 63 кг відповідно.

Також за крок від п’єдесталу на Кубку світу завершили виступи Анастасія Гарник та Давид Хорава, вони посіли п'яте місце.

Спортсменів до змагань готували Заслужений тренер України Михайло Романкевич та тренер Іван Іваницький.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки