У Маріуполі розпочинається StartUp ГОГОЛЬFEST-2021 за медіапідтримки Суспільного

У Маріуполі розпочинається StartUp ГОГОЛЬFEST-2021 за медіапідтримки Суспільного

У Маріуполі розпочинається StartUp ГОГОЛЬFEST-2021 за медіапідтримки Суспільного

Суспільний мовник — інформаційний партнер фестивалю сучасного мистецтва StartUp ГОГОЛЬFEST, який вже втретє відбувається у Маріуполі. Триватиме він три дні (з 28 по 30 травня) в офлайні й стане частиною масштабної програми в рамках проєкту "Маріуполь. Велика культурна столиця України 2021" від Українського культурного фонду.

Концепція фестивальних заходів цього року сформована навколо теми пошуку ідеї  України у зв’язку із 30-річчям незалежності, каже президент фестивалю Владислав Троїцький.

Фестиваль передбачає театральну, освітню, візуальну та нічну програми. А спеціальною гранд-подією стане перформанс "Дорога додому" на трасі Маріуполь-Донецьк від Влада Троїцького та гурту "ДахаБраха".

"Місце проведення Site specific проєкту “Дорога додому” — траса Маріуполь–Донецьк. Там, зокрема, встановлять постійну інсталяцію “Древо життя” художників Дмитра Костюминського та Олексія Нужного. Тому квінтесенція проєкту — це гімн життю", — розповів режисер.

У Маріуполі розпочинається StartUp ГОГОЛЬFEST-2021 за медіапідтримки Суспільного

За словами організаторів, музичну програму, яка в попередні роки відбувалася на головній сцені у Міському саду, тепер інтегрували до театральної програми, в зовсім іншому середовищі, з акторами, діалогами тощо. Змін зазнала і нічна сцена, участь у якій візьмуть як абсолютно нові команди, що з’явилися за минулий рік, так і ті, хто повернувся в Україну з-за кордону.

Всі події фестивалю будуть проведені згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень.

Нагадаємо, фестиваль StartUp ГОГОЛЬFEST проводився в Маріуполі у 2018 та 2019 роках. 2020 року фестиваль скасували через карантинні обмеження.

GOGOLFEST — міжнародний мультидисциплінарний циклічний фестиваль сучасного мистецтва, який став національним проєктом, що розвиває культурну інфраструктуру, туризм та можливості регіонів. У 2019 році увійшов до 5 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals, Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл. За час існування, з 2007 до 2021 р., GOGOLFEST відвідали 595 тис. глядачів, на 22 локаціях у 6 містах відбулося 4 тис. подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше