Неймара звинуватили у сексуальних домаганнях до працівниці Nike. Що відомо

Неймара звинуватили у сексуальних домаганнях до працівниці Nike. Що відомо

Неймара звинуватили у сексуальних домаганнях до працівниці Nike. Що відомо AP

Бразилець мав контракт із компанією, але ще у 2020-му з ним припинили співпрацю.

Форвард ПСЖ та збірної Бразилії Неймар отримав звинувачення у сексуальних домаганнях до працівниці компанії Nike. Про це повідомляє Wall Street Journal, посилаючись на заявку представниці футболіста.

Неймар співпрацював із Nike з 13 років і до 2020-го був одним із головних обличчь компанії. Проте у серпні 2020-го, після 15 років співпраці, компанія повідомила про розрив контракту з футболістом.

Причину такого рішення у компанії не повідомляли. Однак Wall Street Journal провело розслідування, згідно якого, сторони припинили співпрацю саме через скандал за участі футболіста.

Що трапилося?

У 2016 році, коли Неймар ще був представником Nike, він потрапив в інцидент. Під час роботи над однією рекламною акцією бразилець змушував зайнятися сексом одну із працівниць бренду.

Деталі інциденту розповіла сама працівниця компанії, яка й досі займає посаду в Nike. Вона повідомила, що допомогла разом зі своїм колегою по роботі повернутися Неймару у номер готелю, оскільки він був п'яним. Однак футболіст замість цього намагався втримати її в кімнаті, після чого в оголеному вигляді біг за нею по коридору.

У підсумку працівниця Nike висунула звинувачення проти Неймара. Однак у компанії повідомили, що про цей інцидент дізналися від неї лише у 2018-му і спочатку вирішили не проводити внутрішнє розслідування. Лише згодом компанія вирішила взяти участь у незалежному розслідуванні, яке підтримала працівниця Nike.

Що відбулося далі?

Nike розпочала розслідування по справі Неймара і намагалася залучити бразильця до нього. Проте він відмовився співпрацювати.

Отримавши відмову від Неймара, компанія вирішила припинити з ним співпрацю. Однак, оголошуючи про це рішення публічно, Nike відмовилася пояснювати причину, чому воно було прийняте.

Лише після того, як вийшов матеріал Wall Street Journal, компанія підготувала звернення щодо ситуації, яка трапилася. У Nike не підтвердили, що справа стосувалася саме звинувачень у домаганнях, однак наголосили, що припинення співпраці мало відношення через відмову футболіста допомогти у розслідуванні.

"Nike припинило співпрацю зі спортсменом, оскільки він відмовився добровільно співпрацювати у розслідуванні тверджень, які заслуговувають довіри, щодо неналежної поведінки відносно працівниці", - зазначила виконавча віцепрезидентка компанії Хіларі Крейн.

Яка позиція у Неймара?

Сам Неймар не коментував звинувачення у домаганнях. Однак його батько запевнив, що Nike таким чином намагається шантажувати футболіста.

Водночас, футболіст має намір захищати себе через звинувачення по справі у домаганнях. Про це повідомили у його оточенні.

"Неймар, безперечно, буде захищати себе від цих безпідставних звинувачень, враховуючи, що жодне із них не мало місця".

Бразильський футболіст не уперше потрапляє у скандал, пов'язаний із сексуальними домаганнями. У 2019 році Неймара звинувачували у згвалтуванні, однак справа була закрита через недостатню кількість доказів.

Що відомо

  • У 2011 році Nike підписав з Неймаром контракт на 105 мільйонів доларів терміном на 11 років.
  • Після розриву контракту з Nike Неймар домовився про співпрацю з Puma.
  • У сезоні 2020/21 Неймар, виступаючи за французький ПСЖ, забив 17 голів у 31 поєдинках у всіх турнірах.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів