На Кіровоградщині ЗНО з математики складають більше 7,5 тисяч людей

На Кіровоградщині ЗНО з математики складають більше 7,5 тисяч людей

На Кіровоградщині ЗНО з математики складають більше 7,5 тисяч людей Суспільне: Кропивницький

У Кіровоградській області на зовнішнє незалежне оцінювання з математики, яке відбувається сьогодні, 28 травня, зареєструвалися 7750 людей. Про це Суспільному розповіла уповноважена Українського центру оцінювання якості освіти Ліна Бутенко. В регіоні підготували 37 пунктів тестування з математики.

За словами Ліни Бутенко, 6 тисяч зареєстрованих учасників обрали тест профільного рівня, тобто отримають результати державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Решта, 1750 абітурієнтів, складають ДПА з математики у формі ЗНО.

Що відомо

  • Учасників тестування пускатимуть на пункти тестування з 9:50 до 10:50. З собою треба мати оригінал Сертифіката ЗНО, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО.
  • Без зазначених документів та у разі запізнення учасників не допустять до участі в тестуванні.
На Кіровоградщині ЗНО з математики складають більше 7,5 тисяч людейСуспільне: Кропивницький

Пункт тестування у кропивницькій школі №25

  • Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарту) налічує 28 завдань: 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді, 4 завдання на встановлення відповідності, 6 завдань відкритої форми короткою відповіддю, 2 завдання з розгорнутою відповіддю. Учасники отримають лише оцінку ДПА за шкалою від 1 до 12 балів.
  • Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання: 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді, 4 завдання на встановлення відповідності, 9 завдань відкритої форми з короткою відповіддю, 5 завдань з розгорнутою відповіддю. Учасники отримають результат ЗНО за шкалою від 100 до 200 балів та оцінку ДПА (1-12 балів).
  • Тестування триватиме 3,5 години.
  • Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Тим, хто виконуватиме завдання рівня стандарту, заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.
На Кіровоградщині ЗНО з математики складають більше 7,5 тисяч людейСуспільне: Кропивницький

Місце для особитих речей в одній з аудиторій для тестування

  • Речі, що не передбачені процедурою ЗНО, учасники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди