Українці здобули "золото" та "бронзу" у стрільбі з довільного пістолета на чемпіонаті Європи ESC

Третє "золото" в кар'єрі для Олега Омельчука.

Збірна України здобула ще дві нагороди на чемпіонаті Європи зі стрільби, що триває у хорватському Осієку. У стрільбі з довільного пістолета на дистанції 50 метрів "золото" здобув Олег Омельчук, а "бронзу" - Віктор Банькін.

За перемогу у стрільбі з довільного пістолета на дистанції 50 метрів змагалися 42 спортсмени. Українців серед них було чотири - крім Омельчука та Баньківа, за високі місця боролися Роман Копійка (16-е місце) та Данило Міклухо (38-е).

Потрапити на п'єдестал змогли два українці. Омельчук за підсумками шести спроб вибив 569 очок, а Банькін - 559.

Втрутився у боротьбу між українцями представник Сербії Дамір Мікеч. Він вибив 562 очки та посів друге місце.

Україна не уперше здобуває "золото" у стрільбі з пістолета на відстані у 50 метрів. У 2017 році у цій дисципліні здобув перемогу Павло Коростильов.

Усі медалі України у стрільбі з пістолета на 50 метрів

• "Золото": Павло Коростильов (2017 рік), Олег Омельчук (2021-й)
  • "Срібло":
  • "Бронза": Віктор Банькін (2019, 2021)

Загалом збірна України виграла три медалі на дорослому Євро зі стрільби. Історичну медаль для України здобули українки Олена Костевич, Поліна Колеснікова та Юлія Коростильова.

Усі медалі збірної України на дорослому Євро-2021 зі стрільби

• "Золото": Олена Костевич, Поліна Колеснікова, Юлія Коростильова (10 метрів, пневматичний пістолет, команда) Олег Омельчук (50 метрів, довільний пістолет)
  • "Срібло": -
  • "Бронза": Віктор Банькін (50 метрів, довільний пістолет).

• Олег Омельчук на Євро-2021 здобув сьому нагороду на рівні континентальних першостей. І третю саме в одиночних виступах - перед цим він вигравав "золото" (2014 рік) та "бронзу" (2011-й) у стрільбі з пістолета на відстані 10 метрів.
  • Крім двох золотих медалей в особистих виступах, в активі Омельчука "золото" у мікстстрільбі з пістолета. У 2019 році він виграв "золото" разом із Оленою Костевич.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол