У США видали ордер на арешт Меріліна Менсона

У США видали ордер на арешт Меріліна Менсона

У США видали ордер на арешт Меріліна Менсона

Поліція штату Нью-Гемпшир видала ордер на арешт музиканта Меріліна Менсона, пише The Guardian. Причина – напад на відеооператора на концерті в місті Гілфорд у 2019 році, а не звинувачення в насильстві, висунуті в лютому 2021 року.

У повідомленні на Facebook поліція уточнила, що суд видав ордер на арешт Менсона ще в жовтні 2019 року, але співак жодного разу не прибув до штату Нью-Гемпшир, де розташований Гілфорд, щоб відповісти на звинувачення.

Правоохоронці також підкреслили, що багаторазово повідомляли музиканта і його представників про ордер. За словами поліції, саме відсутність реакції з боку Менсона і його команди стало причиною публікації в Facebook.

Говард Кінг, адвокат Менсона, повідомив, що відеооператор відразу після концерту попросив 35 тисяч доларів "через те, що йому потрапила невелика порція слини на руку". Він додав, що "відразу ж запросив підтвердження тілесних ушкоджень, але так і не отримав відповіді".

Кінг назвав звинувачення "сміховинним", уточнивши, що співак і його представники "готові, як і завжди, співпрацювати з владою". Злочин, в якому звинувачують співака, розцінюється як середньої тяжкості та без обтяжуючих обставин. Музиканту може загрожувати штраф в розмірі до двох мільйонів доларів або позбавлення волі на строк до одного року.

Що відомо

  • У 2018 році на тлі руху проти насильства і домагань #MeToo в поліцію Лос-Анджелеса надійшла заява про сексуальні злочини з боку Менсона, скоєних у 2011 році (яких саме, не уточнювалося). Офіс прокурора відмовився розглядати його, в тому числі через строк давності. Адвокат Менсона Говард Кінг тоді стверджував, що музикант заперечує всі звинувачення.
  • Після звинувачень звукозаписна компанія Loma Vista Recordings відмовилася працювати з музикантом. Також лейбл більше не буде просувати його останній альбом – "We Are Chaos". Загалом в цій компанії Менсон записав три платівки.
  • Також працювати з Менсоном відмовилися і продюсери серіалів "Американські боги" і "Калейдоскоп жахів". У коментарі Deadline вони уточнили, що зняті сцени за участю музиканта виріжуть навіть попри те, що два епізоди третього сезону "Американських богів" за його участі вже вийшли в ефір.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше