Стало відомо, що Netflix зняв з показу на вимогу різних країн

Стало відомо, що Netflix зняв з показу на вимогу різних країн

Стало відомо, що Netflix зняв з показу на вимогу різних країн undefined

Американський стрімінговий сервіс Netflix розповів, які фільми, серіали та телешоу зняли з показу на вимогу різних держав з 2015 по 2020 роки. Про це пише Variety.

Так, у 2015 році на вимогу Нової Зеландії зняли з показу детективний серіал "Міст" про спроби самогубства на мосту Золоті Ворота у Сан-Франциско (картину визнали "небажаною" до перегляду).

У 2017 році на вимогу влади В’єтнаму сервіс заблокував стрічку про війну у В'єтнамі – "Суцільнометалева оболонка" Стенлі Кубрика 1987 року.

У тому ж році на вимогу комісії Німеччини з захисту молоді був заблокований перший фільм зомбі-серії Джорджа Ромеро "Ніч живих мерців" 1968 року.

У 2018 році на вимогу Сінгапуру в країні заблокували телешоу "Готуємо на рівні", фільм "Легенда 420" і серіал "Роз'єднані".

У 2019 році на вимогу Саудівської Аравії зняли американське комедійне ток-шоу "Патріотичний крок з Хасаном Мінхаджем". А на вимогу Сінгапуру — розкритикований церквою фільм Мартіна Скорсезе "Остання спокуса Христа" 1988 року.

У 2020 році знову ж таки на вимогу Сінгапуру з показу зняли фільм "Останнє похмілля" — комедійне шоу від бразильського Porta dos Fundos, в якому учні Ісуса прокидаються після гучної вечірки.

У компанії додали, що видаляють контент тільки після отримання офіційного письмового запиту.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше