Дзюдоїстка Білодід здобула золото на турнірі серії "Grand Slam" у Парижі

Дзюдоїстка Білодід здобула золото на турнірі серії "Grand Slam" у Парижі Facebook

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід здобула золото на турнірі серії "Grand Slam" у Парижі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

"Дві медалі приніс Україні перший день турніру серії "Grand Slam" у Парижі. Дар'я Білодід (до 48 кг) здобула золото! Георгій Зантарая виборов бронзу, перемігши у вирішальній сутичці молодшого товариша по команді Богдана Ядова (до 66 кг)", – йдеться у повідомленні.

Що відомо:

• У серпні 2019 року українська спортсменка Дар’я Білодід виборола золото на чемпіонаті світу в Токіо у категорії до 48 кілограмів і стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо
  • У червні 2019 року Білодід, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг, у фіналі здобула перемогу над росіянкою Іриною Долговою (чинною чемпіонкою Європи), на II Європейських іграх.