Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” приймав ”Дніпро”

Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” приймав ”Дніпро” Оригінальна

П’ята поразка "Миколаєва" в останніх шести іграх. У спорткомплексі "Надія" Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” приймав ”Дніпро”.

Стартовий відрізок – 3:8 на користь гостей. Дніпряни продовжили збільшувати свою перевагу над господарями паркету - 9:14. Під кінець першої чверті господарі активізувалися і першу десятихвилинку закінчили з рахунком 23:21 на свою користь. Другу чверть краще розпочали корабели – 26:21. Гості вирівняли гру під час другої десятихвилинки. При рахунку 28:28 баскетболіст "Миколаєва" Сергій Приймак заблокував кидок м’яча суперника. У грі виділявся гравець господарів Квентін Петерсон, який за дві чверті назбирав 21 очко, а команди пішли на велику перерву з рахунком 39:39.

Третя чверть розпочалась грою в захисті господарів та ефектним блокуванням м’яча від Сергія Приймака та дніпрянина Кирила Фесенка. Команди у другій частині третьої чверті почали реалізовувати свої шанси в атаці, зокрема Квентін Петерсон. За пів хвилини до кінця третьої чверті гості вийшли уперед і втримали цей рахунок до кінця чверті – 59:61. В останній десятихвилинці гості продовжували нарощувати перевагу, гравець дніпрян Джаред Маркі Террелл зробив кидок згори – 66:70. За чотири хвилини до кінця матчу господарі зрівняли рахунок – 73:73. Гості знову вийшли уперед завдяки кидкам Кирила Фесенка та Джареда Маркі Террелла – 76:85.

Матч завершився з рахунком 76:87. Це вже 14 поразка "корабелів" у сезоні.

Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери зі Сполучених Штатів Америки. У "Дніпра" - Джаред Маркі Террелл: 19 очок і 4 результативні передачі. У "корабелів" - Квентін Петерсон: 29 пунктів, 6 підбирань та 9 результативних передач.

"Дніпро" закріпилося на другій позиції. В активі команди Дениса Журавльова 15 перемог у 20-ти матчах. У "Миколаєва" - 6 перемог у 20-ти матчах. Наступну гру МБК "Миколаїв" проведе 13 лютого на виїзді проти южненського “Хіміка”.