Три українські тенісисти пройшли у фінал кваліфікації Ролан Гаррос-2021

Три українські тенісисти пройшли у фінал кваліфікації Ролан Гаррос-2021

Три українські тенісисти пройшли у фінал кваліфікації Ролан Гаррос-2021 btu.org.ua

Три з семи.

Сім українських тенісистів розпочали виступи на другому турнірі Великого шолому 2021 року з кваліфікації: п'ять - у жіночій частині, два - у чоловічій. Ще три українки (Еліна Світоліна, Марта Костюк та Катерина Козлова) автоматично потрапили до основної частини змагань.

На шляху до основної сітки сімом українцям з кваліфікації потрібно здолати три раунди. І за результатами перших двох відбіркових етапів - три з семи українців пройшли до фіналу.

Чоловіча кваліфікація

  • У фіналі: Ілля Марченко
  • Вилетів: Сергій Стаховський (другий раунд)

Перша ракетка України - Ілля Марченко - здобув дві вольові перемоги на шляху до фіналу кваліфікації: у першому матчі йому навіть довелося відігравати матчбол. Ілля з 2016 року не грав в основній сітці Ролан Гаррос, а зараз перебуває в одному матчі від виходу туди.

А от Сергій Стаховський припинив боротьбу в другому раунді, після чого написав пост, схожий на прощальний, у своїй соцмережах. Українець подякував Ролан Гарросу за увесь 16-річний досвід гри на цьому турнірі.

Жіноча кваліфікація

  • У фіналі: Катаріна Завацька, Ангеліна Калініна
  • Вилетіли: Дар'я Снігур (перший раунд), Катерина Бондаренко (перший раунд), Леся Цуренко (знялася перед другим раундом)

Три українки - Завацька, Калініна та Цуренко - отримали статус сіяних у кваліфікації, і саме ця трійка здолала перший раунд відбору. Однак перед матчем другого етапу Леся Цуренко знялася зі змагань через травму. А от Катаріна та Ангеліна здолали і других суперниць, пройшоши до фіналу.

Калініна завдяки цим двом виграшам продовжила свою переможну серію до 12 матчів! Ангеліна уперше дійшла до фіналу кваліфікації в Парижі.

Що далі

  • Ілля Марченко у фіналі кваліфікації зіграє проти 25-річного нідерландця Боніка Ван де Зандсхулпа. Матч відбудеться в четвер, 27 травня.
  • Ангеліна Калініна у матчі за вихід в основну сітку гратиме проти 22-річної румунки Жаклен Крістіан, яка ще ніколи не грала на турнірах Великого Шолому. Матч відбудеться в четвер, 27 травня
  • Катаріна Завацька у фіналі зустрінеться з росіянкою Анастасією Гасановою - тенісистки уже зустрічалися в 2021 році, на харді перемогла росіянка. Матч запланований на п'ятницю, 28 травня.
  • Основна сітка Ролан Гаррос стартує з неділі, 30 травня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу