Тернопільський футбольний клуб "Нива" на виїзді програв "Миколаєву"

Тернопільський футбольний клуб "Нива" на виїзді програв "Миколаєву" ФК "Нива"

Із рахунком 4:0 завершився матч "Миколаєва" проти "Ниви". Про це розповів директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, команди грали на центральному міському стадіоні Миколаєва. Це був 28 тур Чемпіонату першої ліги.

На 30 хвилині у ворота "Ниви" забив гравець "Миколаєва" Володимир Одарюк. На 43 хвилині гол "Ниві" забив Богдан Кушніренко. У другому таймі миколаївські гравці забили голи на 57 та 64 хвилинах. Це були Богдан Порох і Вадим Яворський.

Наразі тернополяни на 13 місці турнірної таблиці з активом 27 очок. Команда з Миколаєва – п'яті з активом 49 очок.

Наступний матч "Нива" зіграє проти волочиського "Агробізнесу" 5 червня, каже Андрій Тихий.