Вулична художниця подала до суду на Ватикан за крадіжку малюнка

Вулична художниця подала до суду на Ватикан за крадіжку малюнка

Вулична художниця подала до суду на Ватикан за крадіжку малюнка Alessia Babrow

Вулична художниця з Риму Алесся Беброу подала до суду на Ватикан за крадіжку малюнка. Поштова агенція папської держави без дозволу надрукувала її роботу на своїх марках.

Як повідомляє видання nv.ua, цей малюнок вона створила ще у 2019 році. Це картина німецького художника XIX століття Генріха Хофманна з Ісусом, поверх якої художниця намалювала сердечко з написом "Просто використовуйте його". Вона розмістила її біля моста Понте Вітторіо Емануеле II поруч з Ватиканом, але не очікувала, що її робота приверне увагу церковних чиновників.

З нагоди Великодня Ватикан випустив аналогічну марку. В описі до неї згадується Хофманн, але немає жодного слова про Беброу, яка переосмислила творіння класика.

"Я просто не могла в це повірити. Мені здалося, це жарт. Шокує, коли не очікуєш певних речей від певних організацій, – сказала Беброу у коментарях АР.

За словами художниці, вона звернулася до Ватикану за поясненнями, але замість компенсації їй запропонували аудієнцію з Папою і кілька безкоштовних марок. Перш ніж подати до суду, мисткиня надіслала до Ватикану три листи з проханням визнати її авторські права.

Тепер Беброу вимагає відшкодування збитків у розмірі 130 тисяч євро. Суд розгляне цю справу 7 грудня.

Читайте також

Торговельну марку, що належить вуличному художнику Бенксі, визнали недійсною

У Сеулі на виставці вуличного мистецтва молода пара випадково зіпсувала картину за $500 тисяч

Художник створив оптичну ілюзію того, що Ейфелева вежа стоїть над скелястою ущелиною

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше