Сьоме загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики у волинських спортсменів

Сьоме загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики у волинських спортсменів Управління молоді та спорту облдержадміністрації

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження та молодше волинянин здобули сьме загальнокомандне місце, — повідомляють в управлінні молоді та спорту облдержадмінстрації.

Змагання відбувалися впродовж 23-24 травня у Львові. Спортсмени виступали за програмою змагань : бігові дисципліни, спортивна ходьба, стрибкові дисципліни, десятиборство, види метань та естафетний біг.

Сьоме загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики у волинських спортсменівУправління молоді та спорту облдержадміністрації

На чемпіонаті волинські легкоатлети посіли 7 загальнокомандне місце серед 24 команд та здобули п'ять медалей різного гатунку.

Три золоті медалі здобули: Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м, учениця Любешівської ДЮСШ.. Максим Зейналян у десятиборстві, вихованець Володимир-Волинської ДЮСШ. Юлія Петрик у бігові на 3000 м, учениця Любешівської ДЮСШ.

Срібло здобув Едуард Муравскьий, вихованець Любешівської ДЮСШ.

Бронза в Оксани Лук’янович, легкоатлетки Любешівської ДЮСШ.

Нагадаємо, у липні 2020 року у Луцьку вперше проходив чемпіонат міста з легкої атлетики. 15 серпня у Луцьку стартував командний Чемпіонат України з легкої атлетики, на який з’їхалися 450 спортсменів з усієї країни. Легкоатлети збірної Волині вибороли 13 медалей: 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові.