241,8 млн грн отримає Запорізька область з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)

241,8 млн грн отримає Запорізька область з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)

241,8 млн грн отримає Запорізька область з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Фото: https://www.zoda.gov.ua/

У Запоріжжі відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Головною метою засідання було проведення відбору проєктів, які подані для участі у конкурсі на 2020 рік.

241,8 млн грн отримає Запорізька область з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)Фото: https://www.zoda.gov.ua/

241,8 млн грн отримає Запорізька область з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, для участі у конкурсі було подано 169 проєктів, з яких допущено до оцінювання 108 - як такі, що відповідали умовам та критеріям конкурсного відбору. Усі проєкти уважно розглянуті та оцінені членами комісії.

Згідно з чинним законодавством, з-поміж проєктів, що отримали найвищі бали, комісією визначено 10 переможців: реконструкція площі Фестивальної у Запоріжжі; будівництво нового корпусу блоку дистанційної променевої терапії Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру та корпусу-вставки № 3 Мелітопольського онкологічного диспансеру; реконструкція та капітальний ремонт будівель навчальних закладів (НВК «Інтелект» у смт Кушугум Запорізького району, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело» у м. Запоріжжя, ДНЗ № 3 «Сонечко» в смт Приазовське); реконструкція стадіонів у смт Комишуваха Оріхівського району, ім. «Андрєєва» у с. Михайлівське Новомиколаївського району, фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка та спортивного майданчику гімназії № 8 у м. Запоріжжя.

Також за кошти фонду у поточному році буде завершено реалізацію 10 проєктів, які вже фінансувалися з цього джерела у попередніх роках, а саме: будівництво шкільного стадіону в с. Азовське Бердянського району та водно-спортивного комплексу у м. Мелітополь; реконструкція плавального басейну обласної школи вищої спортивної майстерності у м.Запоріжжя; модернізація будівель навчальних закладів у м. Запоріжжя (загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7), смт Веселе (Веселівська гімназія), м.Дніпрорудне Василівського району (гімназія «Софія»), с. Преображенка Оріхівського району (НВК «Основа»); комплексна термомодернізація будівлі операційного блоку та аудиторного корпусу обласної клінічної лікарні; реконструкція кардіологічного корпусу Бердянської міської лікарні.

Як зазначив Іван Федоров, будівництво усіх об’єктів повинно завершитися до кінця поточного року.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди