На фестивалі в Криму фільм із Поклонською "Ополченочка" замінили стрічкою про героїв АТО

На фестивалі в Криму фільм із Поклонською "Ополченочка" замінили стрічкою про героїв АТО

На фестивалі в Криму фільм із Поклонською "Ополченочка" замінили стрічкою про героїв АТО Кадр з фільму "Позивний "Бандерас"

На кінофестивалі в окупованому Криму зірвали показу фільму "Ополченочка" із Наталею Поклонською. Плівку замінили українською патріотичною стрічкою про героїв АТО "Позивний "Бандерас".

Як повідомляє видання "Крим. Реалії", це сталося під час кінофестивалю "Золотий витязь" у Севастополі. За словами організаторів заходу, хтось замінив файл зі стрічкою.

На опублікованому в Ютуб відео видно, що глядачі встигли побачити тілька перші кадри українською стрічки "Позивний "Бандерас", адже показ відразу перервали, а присутні залишили кінотеатр.

Показ фільму "Ополченочка" в той день так і не відбувся.

Продюсер фільму, бойовик "ЛНР" Роман Разум, який був присутній у залі, повідомив про "диверсію" та поскаржився, що стрічку не взяли в конкурсну програму.

Що відомо

  • Фільм "Ополченочка" зняла кінокомпанія "Лугафільм" за участі "міністерств і народної міліції ЛНР". Його прем'єра відбулася в травні 2019 року. Експрокурорка анексованого Криму, нині депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська знялася в фільмі у ролі самої себе.
  • Стрічка "Позивний "Бандерас" режисера Зази Буадзе – це військовий драматичний детектий. Він розповідає про події в зоні АТО восени 2014 року. Група контррозвідників на чолі з досвідченим капітаном Антоном Саєнком (позивний "Бандерас") намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Прем’єра фільму в Україні відбулась 11 жовтня 2018 року.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше