Фантастичний детектив “Сторонній” Дмитра Томашпольського вийде у серпні 2021

Фантастичний детектив “Сторонній” Дмитра Томашпольського вийде у серпні 2021

Фантастичний детектив “Сторонній” Дмитра Томашпольського вийде у серпні 2021

19 серпня 2021 року у кінотеатральний прокат України виходить фантастичний детектив Дмитра Томашпольського "Сторонній". Про це повідомляє Держкіно.

Режисер Дмитро Томашпольський (автор артхаусної комедії "Ржака", космічної love-опери "Хвороба кохання" та багатьох інших) повертається з не менш інтригуючою детективною історією, яка отримала п'ять нагород Міжнародного кінофестивалю фантастики, хоррорів і фентезі в Колумбії та приз за найкращу операторську роботу на Міжнародному фестивалі хоррорів у Онтаріо.

"За даними International Commission on Missing (ICMP) кожні три хвилини на Землі безслідно зникає одна людина. Щороку – понад п'яти мільйонів ... " – так починається містична історія, в якій поєднується одразу кілька сюжетних ліній. В одній із них команда з синхронного плавання несподівано щезає під водою прямо під час виступу. У другій зникає пацієнтка санаторію, яка приймала хвойно-перлову ванну в замкненому зсередини приміщенні без вікон.

За справу береться інспекторка Глуховська, для якої ці зникнення стають випробуванням – за всю кар'єру вона не залишила жодної нерозкритої справи. Їй доведеться з'ясувати, як ці історії пов'язані між собою, до чого тут лялька з живим волоссям і, насамперед, хто вона така насправді.

Впродовж минулого року прем’єри фільму відбулись у 14 країнах світу. Стрічка вже отримала 11 нагород та увійшла у топову 20-ку найкращих фільмів жахів 2020 року за версією британського видання The People`s Movies.

У головних ролях – Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай. Автор сценарію та режисер-постановник – Дмитро Томашпольський. Продюсерка – Олена Дем’яненко.  Виробництво – "Кінокомпанія Гагарін Медіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютор – кінокомпанія Сineverse.

Дмитро Томашпольський — український кінорежисер, сценарист, продюсер. Член Національної Спілки кінематографістів України, Європейської кіноакадемії, Оскарівського комітету України, голова "Лабораторії проектів" НСКУ. Чоловік режисерки Олени Дем'яненко.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше