Порносайт, посилання на який знайшли у підручнику з української мови, заблокували

Порносайт, посилання на який знайшли у підручнику з української мови, заблокували

Порносайт, посилання на який знайшли у підручнику з української мови, заблокували Суспільне, колаж

Проблему з посиланням на порносайт у підручнику з української мови вирішено: його вже заблоковано після звернення до кіберполіції. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці сторінці автор книжки Олександр Авраменко.

Міський голова Новомиргорода Кіровоградської області Ігор Забажан розповів, що не знає, хто створив порносайт, але на момент підготовки книги він мав інше наповнення – про це у відповідь на запит Суспільного повідомили у пресслужбі Інституту модернізації змісту освіти.

"З вересня до середини листопада 2019 року вебсайт не оновлювався, а з 20 листопада 2019 року став недоступним, оскільки 19 листопада відбулася перереєстрація домену. Заміна змісту сайту зі збереженням його попередньої назви здійснена у вересні 2020 року", — пояснили у відомстві.

Порносайт, посилання на який знайшли у підручнику з української мови, заблокували

Що відомо

  • Скандал навколо підручника з української мови для 10-х класів під авторством Олександра Авраменка від видавництва "Грамота" виник після того, як школяр у соцмережі розповів, що якщо перейти за посиланням з тексту про шкільний дрескод на сторінці 189, то можна потрапити на ресурс з порнографічним контентом. Аналогічне посилання було не тільки в електронній, але й в друкованій версії підручника.
  • Помічниця Авраменка пояснила, що редактори хотіли розмістити посилання на адміністрацію міста Новомиргород Кіровоградської області, однак його зламали хакери. Сам же автор підручника оприлюднив в TikToc відео, в якому заявив, що на момент публікації підручника веб-адреса novomirgorod.com вела на сайт міста Новомиргород.
  • В інституті модернізації змісту освіти також повідомили, що видавництво "Грамота" вже передало заміну електронної версії підручника з видаленим відповідним посиланням, щоб розмістити вірну версію в електронній бібліотеці інституту.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше