Україна показала найкращий результат в історії на молодіжному Євро з боротьби. Результати турніру UWW

Найбільша кількість "золота" та нагород загалом.

Збірна України завершила виступи на молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби, який відбувся у Скопьє. На змаганнях спортсмени виступили у трьох видах боротьби: вільній, жіночій та греко-римській.

На чемпіонаті Європи українські борці здобули 14 нагород: п'ять золотих, три срібні та шість бронзових нагород. Найбільшу кількість нагород Україна здобула у жіночій боротьбі - 8 медалей.

Як Україна виступила на молодіжному Євро у кожному з видів боротьби

• Вільна боротьба - 3 нагороди: 1+0+2
  • Жіноча боротьба - 8 нагород: 4+1+3
  • Греко-римська боротьба - 3 нагороди: 0+2+1

Результат молодіжної збірної України з боротьби - найкращий в історії. Молодіжні чемпіонати Європи, у яких беруть участь спортсмени з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, розпочали проводити у 2015 році, і до цього найкращими результатами України були чотири золота (2018 рік) та 13 медалей загалом (2019-й).

Хто вигравав нагороди для збірної України на Євро з боротьби

• "золото": Ерік Арушанян (до 65 кг) - вільна боротьба, Христина-Зоряна Демко (до 55 кг), Аліна Акобія (до 57 кг), Тетяна Ріжко (до 62 кг), Оксана Чудик (до 68 кг) - жіноча боротьба
  • "срібло": Катерина Зелених (до 65 кг)- жіноча боротьба, Ігор Курочкін (до 60 кг), Андрій Кулик (до 72 кг) - греко-римська боротьба
  • "бронза": Валентин Бабій (до 79 кг), Денис Сагалюк (до 86 кг) - вільна боротьба, Лілія Маланчук (до 50 кг), Марія Винник (до 53 кг), Соломія Винник (до 59 кг) - жіноча боротьба, Олексій Масик - греко-римська боротьба

Медальний залік чемпіонату Європи з боротьби

• 1. Росія - 13 "золото" + 6 "срібло" + 7 "бронза"
  • 2. Україна - 5+3+6
  • 3. Туреччина - 3+4+8
  • 4. Вірменія - 2+3+5
  • 5. Азербайджан - 2+3+4

Україна виграла командний залік у жіночій боротьбі. У вільній боротьбі українці посіли п'яте місце, а у греко-римській закінчили змагання на шостому.

• У 2019 році Україна посіла третє місце на медальному заліку на молодіжному Євро з боротьби. Тоді українці виграли 13 нагород, три з яких - золоті.
  • Востаннє Україна фінішувала другою у медальному заліку у 2018-му - 12 медалей (чотири - золоті).
  • У боротьбі Україна має сім олімпійських ліцензій: Олександр Хоцянівський (до 125 кг) - вільна, Оксана Лівач (до 50 кг), Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг), Ірина Коляденко (до 62 кг) та Алла Черкасова (до 68 кг) - жіноча, Ленур Терімов (до 60 кг), Жан Беленюк (до 87 кг) - греко-римська.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол