На Херсонщині відбувся обласний чемпіонат з шашок-чекерс: хто переміг

На Херсонщині відбувся обласний чемпіонат з шашок-чекерс: хто переміг Фото: Ірина Куколева

З 21 по 24 травня у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів і шашок проходив чемпіонат області серед чоловіків та жінок з шашок-чекерс (класична гра).

Як розповіла Суспільному головна суддя Ірина Куколева, ці змагання є відбірними до чемпіонату України 2021 року.

На Херсонщині відбувся обласний чемпіонат з шашок-чекерс: хто перемігФото: Ірина Куколева

«Турнір проводився за системою мікроматч з контролем часу 30 хвилин з додаванням 7 секунд за кожен хід», - говорить Ірина Куколева.

За підсумками турніру право на участь у чемпіонаті України здобули вихованці ХДЮСШ з шахів і шашок: майстер спорту Леонід Берніков – чемпіон області (13 очок з 14 можливих), Артем Філенко - срібний призер чемпіонату області (11 очок з 14 можливих), майстер спорту Кирило Полєвщиков – бронзовий призер чемпіонату області (11 очок з 14 можливих). Кращою серед жінок стала Аліна Полях (8 очок з 14 можливих).